Fandom

69. wrocławskie spotkanie wyjazdowe - szczegóły

Wedge

Niedawno informowaliśmy was wstępnie o wyjeździe wrocławskich i nie tylko fanów do Wałbrzycha. Oto szczegóły by Wedge:

Witam serdecznie! Po raz kolejny, tym razem oficjalnie i bez żadnych odwołań terminowych pragnę zaprosić na II Dolnośląskie Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen, które odbędzie się w Wałbrzychu i będzie również LXIX Imperiadą. W sobotę 11 lipca fani z Wrocławia, Legnicy, Wałbrzycha, Śląska i Bielska-Białej zjadą się do miasta pięknych wzgórz, odrapanych kamienic i nieczynnych kopalń, ażeby wspólnie świętować, jeść i bawić się do oporu! Zapraszamy każdego kto kocha Gwiezdne Wojny i dobre towarzystwo, gdyż będzie to dzień, jaki wszyscy zapamiętamy na długo! Wrocławscy fani proszeni są o stawienie się na Dworzec Główny pod zegarem (tablica przyjazdów i odjazdów) o godzinie 11:00. O godzinie 11:39 mamy pociąg do Wałbrzycha, do tego czasu wszyscy powinni mieć już kupione bilety - cena biletu ulgowego to około 7,60 zł w jedną stronę, normalnego 11 zł. Do Wałbrzycha dotrzemy o godzinie 13:26, skąd udamy się do miejscowej knajpy pod czułą opieką wałbrzyskich fanów. Jeśli zaś chodzi o powrót to przewidziano dwie godziny do wyboru, w zależności od nastroju i zobowiązań osobistych. Pierwszą jest pociąg powrotny o 17:28 (we Wrocławiu o 19:22), drugą pociąg o 19:19 (we Wrocławiu o 21:27). Wszystkie pociągi tak w jedną i drugą stronę są osobowe. Zatem zapraszamy do zabrania dobrych humorów, odrobiny kieszonkowych w portfelu i do wyruszenia z nami na tą jednodniową eskapadę! Moc jest z dolnośląskimi fanami, przekonajcie się sami!

Temat na forumTagi: Wrocław (349)

Komentarze (16)

Wałbrzych Miasto :)

Do jakiej dokładnie stacji kupić bilet? Wałbrzych Główny? Wałbrzych Miasto? Wałbrzych Fabryczny? Czy może Wałbrzych Szczawienko?

Dobra, specjalnie dla Ogóra :P Za członka WFGW uważamy (w sensie uważam ja, czyli ciało zbiorcze :P) każdego, kto przyjdzie minimum raz na zwykłe spotkanie (a nie żadne urodziny, konwent, czy premierę czegoś tam) i to przyjdzie sam bez zorganizowanego przyjazdu pod szyldem innego fanklubu :) Zatem wszystko jeszcze przed Tobą :]

Sizar---> Wpadnij kiedyś na Spotkanie :)

Shevu --> a no pochodzę z Wałbrzycha :)mieszkałem na Piaskowej Górze :) wlasciwie to wciaz tam mam meldunek :)

Ogór-->Ja też !Ja też! , Mogę ?

Wedge -> Jeśli DFy były uznawane za Imperiade to czyli ogór jest we Wrocławskim Fanklubie? Na pewno tego chcecie? :D

Boba -> oczywiście że tak :) U nas starczy że wpadniesz na spotkanie i automatycznie jesteś w fanklubie :D Zatem zapraszamy w sobotę o 11 na Dworzec Główny :)

Mam pytanko jak ktoś nie należy do Wrocławskich to też może jechać?
Z góry dzięki za odpowiedź. A chce się dowiedzieć bo niedługo jadę do Wrocławia i fajnie by tak pojechać z nimi.

Shevu -> Jeśli nasza-klasa nie kłamie to Sizar pochodzi z Wałbrzycha :D

Sizar--> pochodzisz z Wałbrzycha ? :)

Własnie w Wałbrzychu są odnowione kamienice, ostatnio widziałem ... cztery :) a na Podzamczu, gdzie owa "knajpka" to sa piekne bloki z "dużej płyty" i ... wiatr, jak wpadnie miedzy bloki to cięzko go wygonić :)

Zaraz, zaraz w Wałbrzychu poza zamkniętymi kopalniami i odrapanymi kamienicami są jeszcze raz, dwa... O! Dwa i pół odnowionej kamienicy! Ha! Na Euro akurat będą trzy! :D

Sizar-> Zoom cafe ul.Forteczna 2a ;)

Pojechałbym, ale muszę zapytać taty.

A jaka to "knajpa" i na jakiej ulicy, jesli mozna wiedzieć :)

Pojechałbym, ale nie jestem na tyle odważny.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.