Fandom

103. Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars i seans IV epizodu w Iluzjonie

Outlander

Najbliższe spotkanie fanów w stolicy będzie wyjątkowe, ponieważ połączone z jednym z seansów "Nowej nadziei", o których pisaliśmy w tym miejscu.

Szczegóły dotyczące spotkania:

"Już 18 lipca serdecznie zapraszamy na kolejne, 103. Spotkanie fanów Gwiezdnych wojen z Warszawy i okolic. Tym razem gwoździem programu będzie pokaz oryginalnej wersji filmu „Nowa nadzieja” z 1977 r., organizowany przez kino Iluzjon, które - uwaga! - ma tymczasowo nowy adres - Biblioteka Narodowa, Al. Niepodległości 213, sala im. Stefana Dembego, wejście A (mapka).
Spotykamy się o godzinie 15:00 na Polu Mokotowskim, w pubie Marilyn (mapka), skąd koło godziny 19:00 udamy się spacerkiem do pobliskiego kina. Początek seansu planowany jest na godzinę 20:00.
Tu znajdują się informacje na temat cen biletów. Chętnych prosimy o nabycie ich we własnym zakresie."
Szczegóły dotyczące samego seansu:

"Filmoteka Narodowa we współpracy z 501st Legion: Polish Garrison oraz Rebel Legion: Eagle Outpost, ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowy pokaz filmu "Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja" z 1977 roku (polska premiera 1979). Projekcji towarzyszyć będzie szereg atrakcji, a wśród nich m.in.: jedyna w swoim rodzaju możliwość spotkania osób w strojach wzorowanych na filmowych kostiumach, nauka posługiwania się mieczem świetlnym dla Małych i Dużych oraz konkursy z nagrodami*

Data i czas: 18.07, projekcja filmu o godzinie 20, początek atrakcji o godzinie 18:30
Miejsce: Kino Iluzjon Filmoteki Narodowej, gmach Biblioteki Narodowej

*rodzaj i ilość atrakcji zależy od liczby chętnych do wzięcia udziału w zabawie"Tagi: Warszawa (309)

Komentarze (7)

steelin -> byłeś kiedykolwiek w kinie? Tak trudno kupić bilet na seans ,że potrzebna Ci instrukcja?
Przy informacji o cenie biletów stoi jak wół: "Kasa kina czynna jest na pół godziny przed pierwszym seansem. "

No nareszcie jakieś info, szkoda, że akurat będę się chlupał w cieplutkim morzu :(

Moim zdaniem wygląda to normalnie. Nikt w Wawie nie będzie załatwiał biletów, których potem nikt nie odbierze, bo się odwidziało. Jak dla mnie jak najbardziej naturalne jest podanie linka i zaznaczenie, że bilety we własnym zakresie. W końcu założyć można, że jak człowiek jest na tyle rozwinięty by dojechać do stolicy to potrafi też bilet w kinie sobie wcześniej jakoś zaklepać.

Ja cholera strasznie bym chciał pojechać, ale sam nie wiem czy będę akurat przy kasie. Nie planowałem już zadnych wyjazdów w tym miesiącu. No i cholera derby Pomorza 18 lipca:D

Gunilopa, chodzi mi o to, że brak jakichkolwiek informacji, w jaki sposób można nabyć bilety (na miejscu, przez telefon, przez stronę, ocb), więc wygląda to tak, jakby spotkanie było dla spotkania, a film był tylko wymówką. Absolutnie nie liczę na to, że organizatorzy fundną komukolwiek bilety.

Może pajdę, MOŻE.

Bezczelni kapitaliści każą kupować bilety i jeszcze bez wyczucia o tym piszą! A można było delikatniej np: "Niestety filmu nie będzie w Epmiku" więc nie będziecie go mogli za darmo przemacać, pobrudzić i pozaginać tak jak większość komiksów".

"Chętnych prosimy o nabycie biletów we własnym zakresie." = "Bilet to TWÓJ problem, a nie nasz. My to mamy gdzieś."

Moim zdaniem można było poszukać bardziej fortunnego sformułowania.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.