Twórczość fanów

TheBenKenobi recenzuje #1 i #2

TheBenKenobi

Z innowatorską inicjatywą wyszedł do fanów TheBenKenobi z Lublina. Założył on w polskiej sekcji YouTube’a konto, na którym będzie zamieszczał swoje filmowe recenzje figurek Star Wars. Z czymś takim polski fandom Gwiezdnych Wojen jeszcze do czynienia nie miał! Mieliśmy już podcast, mamy videocast, a teraz pora na filmowe recenzje, które na Zachodzie a w szczególności w Stanach Zjednoczonych są bardzo popularne. Celem projektu TheBenKenobiego jest zaprezentowanie fanom figurek z serii Star Wars wydawanych przez Hasbro, Kennera a także polskie podróbki. W przyszłości z pewnością pojawią się inne przedmioty związane z Sagą.Na początek na ruszt poszła seria „The Legacy Collection” i jej czołowe figurki: Obi-Wan Kenobi i Han Solo in Stormtrooper Costume. W recenzji mamy je kompleksowo przedstawione, tak więc każdy przed zakupem będzie się mógł porządnie zastanowić i upewnić o słuszności swojego wyboru.

Progres w jakości technicznej i merytorycznej recenzji widać gołym okiem i to zaledwie po jednym filmiku. Autor zapewnia, że co recenzje wprowadza nowości techniczne, tak aby kolejne jego „występy” będą coraz lepsze. Zapraszamy więc na dwie pierwsze recenzje TheBenKenobiego!


The Legacy Collection: Obi-Wan Kenobi (BD 34)The Legacy Collection: Han Solo in Stormtrooper Costume (BD 31)
Aby pomóc TheBenKenobiemu subskrybujcie jego kanał na YouTube!


Temat na forumTagi: TheBenKenobi recenzuje (9)

Komentarze (19)

Gratuluję pomysłu, bardzo fajne recenzje, czekam na następne - dzięki nim pomyślałem o kupnie jakiejś figurki :)

Adakus >> Dzięki za rady, postaram się je wykorzystać w następnych recenzjach. Cd. jakości (ostrość) w recenzji Hana Solo ten błąd jest już naprawiony. Myślę że dobrym wyjściem będzie jeszcze zamieszczenie jednej krótkiej (ok. 10 sek.) scenki z filmu z daną postacią - jako taki przerywnik.

Pozdro, TheBenKenobi

Foleb >> W całej recenzji użyłem dwóch zwrotów (i stormtrooper, i szturmowiec), ale jeśli chcesz w kolejnej recenzji mogę używać już tylko polskich nazw ;)

Mistrz Seller -->
Za ile?? :D

Fajna recenzja.

Jeśli komuś naszła ochota na tego Hana Solo to mam do sprzedania ta figurkę, nową.

Pomysł dobry, bo w polskim fandomie jeszcze tego nie było.
Radziłbym popracować tylko nad jakością tych recencji, czyli bugami takimi jak; nieostry obraz, za dużo ruchów kamerką (powinna być statyczna). Przydałby się tez więcej ciekawostek, jak np. odnoszenie się (porównywanie) do poprzednich wydań figurek.

'Hana Solo w zbroji Stormtroopera' - boże! czemu nie można by szturmowca ?!

Dobra robota, świetna inicjatywa, jak będę miał jakąś wolną kasę na pewno w jakaś figurkę się zaopatrzę. Oby tak dalej, powodzenia.

A, zapomniałem dopisać że recenzje bardzo fajne.
TheBenKenobi-> gówniarzem to bym cie nawet nie mógł nazwać bo sądząc po twoim wyglądzie to jesteśmy w podobnym wieku.

TheBenKenobi zachęciłeś mnie żebym sobie w końcu kupił jakąś figurkę SW od Hasbro.

Dzięki chłopaki za pozytywne komentarze, szczególnie dziękuje Nestorowi, za zainteresowanie się moimi recenzjami i taką inicjatywę. Jestem bardzo zadowolony z tego że moje filmy Was zainteresowały, bo myślałem że spotkam się z komentarzami wyrażającymi treści typu "po co się gówniarzu pchasz do YouTube". Jeszcze raz wielkie dzięki!

Pozdro, TheBenKenobi

Obejrzałem na razie tylko o Hanie Solo. Nawet mi się podobało, szczególnie, że nie zbieram figurek więc kompletnie nie wiem jak wyglądają, jak są wykonane itp. A tak przynajmniej poszerzę nieco wiedzę z SW. Czekam na kolejne recenzje!

Będę musiał obejrzeć. ^^

Niezłe :D

"Tyle, że czasem głowa zostaje w środku."
Kocham, po prostu kocham motyw z głową. I spojrzenie figurkowego Hana po tym numerze - bezcenne.
Jak takie fajne numerki będą w każdej recenzji, to chętnie będę oglądać... :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.