Fandom

Relacja z Polconu 2009

W dniach od 27 do 30 sierpnia odbył się największy w Polsce konwent poświęcony fantastyce - Polcon 2009. Tegoroczna edycja Polconu zawitała do Łodzi. Na imprezę, poza rzeszami fanów, przybyli także aktorzy z Gwiezdnych Wojen: Jeremy Bulloch czyli Boba Fett oraz Richard LeParmentier odtwórca roli Admirała Mottiego. Specjalnie dla tych, którzy z różnych powodów nie mieli okazji być na konwencie, przygotowaliśmy relację z imprezy... a uściślając, z jego trzeciego dnia czyli soboty. Miejmy nadzieję, że relacja pozwoli wam wczuć się w klimat, jaki w ubiegły weekend panował w gmachach Politechniki Łódzkiej i hali MOSiRu. W naszym raporcie zamieszczone są również zdjęcia, które świetnie ujmują to jak dobrze bawili się fani.

Relacja z trzeciego dnia Polconu 2009


Warto również zajrzeć do tego newsa, który jest poświęcony powitaniu Jeremiego Bullocha i Richarda LeParmentiera na łódzkim lotnisku.


Temat na forum


Redakcja serwisu Star-Wars.com.pl również nie próżnuje i rozpoczyna cykl swoich relacji z Polconu 2009, znajdziecie je tutaj.Tagi: Polcon (33)

Komentarze (3)

Pewnie fajnie było.

Z Torunia nikogo nie było :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.