Fandom

II Spotkanie Zachodniopomorskich fanów

Zachodnipomorski Fanklub Star Wars

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po miesiącach nawoływań i pokrzykiwań, w końcu powoli zaczyna krystalizować się sytuacja Szczecińskiego fanklubu. Otóż fani organizują już drugie spotkanie, a lista chętnych do odrodzenia regionalnego fanklubu jest całkiem spora. Zainteresowani, więcej informacji znajdą w źródle newsa.

Dnia 19 września 2009 roku, o godzinie 12:00 na Dworcu Głównym w Szczecinie przy elektronicznej tablicy z rozkładem jazdy (tam gdzie znajdują się kasy, punkt obsługi klienta Intercity etc.) odbędzie się zebranie, przed II Spotkaniem Zachodniopomorskich Fanów Star Wars. Tam też grupa będzie czekać, do 12:15 na spóźnialskich, po czym skieruje się do Sklepu Feniks, gdzie odbędzie się główna część spotkania. Gdy Feniks zostanie zamknięty, fani udadzą się polskim zwyczajem w przyjemniejsze miejsce ;)

Jeżeli jesteś fanem z Zachodniopomorskiego i chcesz poznać innych nerdów, takich jak ty, wejdź na forum i się zarejestruj. O wiele przyjemniejsze jest dzielić się swymi pasjami z innymi, niż siedzieć samemu.Tagi: Zachodniopomorskie (4)

Komentarze (7)

no zazwyczaj to bar oznacza xD

Co znaczy
fani udadzą się polskim zwyczajem w przyjemniejsze miejsce ;)

Fajnie, że się odbędzie jednakże bardzo mi się podoba konstrukcja zdania sugerująca GDZIE się odbędzie spotkanie.
"(...)Dworcu Głównym w Szczecinie przy elektronicznej tablicy z rozkładem jazdy (tam gdzie znajdują się kasy, punkt obsługi klienta Intercity etc.) odbędzie się II Spotkanie Zachodniopomorskich Fanów Star Wars.(...)" Chyba warto zmienić tekst tak, aby to zdanie informowało o zbiórce przed spotkaniem?

Onoma --> Ale pech, co nie? :D

Akurat wtedy mnie nie będzie w Szczecinie/okolicach. ;/

nie narzekaj Bolek, znam dłuższe nazwy :D

Radzę skrócić nazwę :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.