Fandom

Trzecia Republika – LARP Star Wars w Poznaniu

Mage.pl

Wszystkich fanów Star Wars z Poznania i okolic, którzy mają ochotę wcielić się w jedną z postaci i wziąć udział w gwiezdnym LARPie. LARP pod tytułem Trzecia Republika odbędzie się w sobotę 24 października na poznańskiej Cytadeli w godzinach od 10 do 18. Wszystkich chętnych do udziału w zabawie zapraszamy na spotkanie przed LARP-owe 2 października do amfiteatru na godzinę 17. Będzie wtedy możliwość zatwierdzenia własnej postaci, zasady jej tworzenia znajdziecie tutaj na forumk stowarzyszenia Mage.pl. Historię swojej postaci należy wysyłać na adres e-mailowy: 3republika@wp.pl - organizatorzy proszą o podanie: imienia, nazwiska, rasy, klasy i planety z której postać pochodzi, niezbędna również jest jej historia. Na pierwszym spotkaniu LARP-owym odbędzie się losowanie 4 "miejsc" dla ludzi będących wrażliwych na Moc, którzy będą mogli się opowiedzieć po jednej ze stron. A oto mała zapowiedź “Trzeciej Republiki”:

Po upadku Sojuszu Galaktycznego wśród planet powstały luźne powiązania i każda z nich stworzyła swe własne państwo. Rząd Korelli pamiętając czasy Sojuszu Galaktycznego pragnie utworzyć nowe zrzeszenie planet zwane Trzecią Republiką będącą klonem tej pierwszej, która istniała ok. 25000 lat.

W tym celu Rząd Korelli zwrócił się do Zakonu Jedi mającego swą siedzibę na Ossusie z prośbą o pomoc w stworzeniu Nowego Ładu w galaktyce. Rada po pozytywnym rozpatrzeniu prośby postanowiła, by na Korellię wysłać dwóch Rycerzy Jedi by pomogli sformułować nowy rząd i pomoc w kształtowaniu Trzeciej Republiki.

Aktualnie na Korelli zbierają się ambasadorowie większości planet w celu stworzenia nowego Intergalaktycznego Rządu i legislacji Trzeciej Republiki…


Temat na forumTagi: LARP (7) Wielkopolska (130)

Komentarze (11)

i czemu nikt na przedlarpowym nie był?

To jest coś.

To takie figle migle!

Gunilopa - jakie karty do LARPa? :/

Zagrałbymn chętnie w SW LARP ale słyszałem że karty do tej gry są strasznie drogie!

Trzecia Republika, miodzio.

Hmh, planety-państwa... Czyżby zainspirowane wątkiem "Co dalej w galaktyce" :D?

Może tak Może nie..;)

Błąd w tytule newsa. Jest napisane LAPR....

Hee... może pójdę, Cytadela niedaleko ;)

Czemu Poznań jest tak daleko.. :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.