Fandom

S.W.A.T – nowa strona oraz nowa impreza

S.W.A.T.

Star Wars Artistic Team nie ustaje w wysiłkach aby dostarczyć fanom coraz to nowych atrakcji. Grupa postanowiła przerobić swoją stronę internetowa oraz szykuje nową imprezę w Warszawie. Zachęcamy do zapoznania się informacja jaką od nich otrzymaliśmy.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po ciężkiej pracy, długim oczekiwaniu oraz licznych słowach krytyki, udało nam się stworzyć nową stronę internetową Star Wars Artistic Team. Teraz to Ty wybierasz po której stronie mocy chcesz się opowiedzieć.

Nowa strona (http://www.swat.org.pl) to nowe możliwości dla naszego zespołu oraz dla wszystkich, którzy będą chcieli przyłączyć się do udziału w akcjach charytatywnych oraz wspólnej zabawy w "Gwiezdne wojny". Poniżej krótki opis wybranych działów na nowej stronie mocy S.W.A.T.

1. Aktualności - najnowsze informacje dotyczące naszej działalności oraz ciekawych rzeczy dziejących się w świecie strojów z "Gwiezdnych Wojen".
2. Konkursy - zabawa dla każdego lubiącego łatwe i trudniejsze wyzwania.
3. Galeria Postaci - wszystko o strojach jakie posiadamy oraz ciekawostkach z nimi związanych.
4. Kantyna - materiały wideo, animacje, miejsce dla kolekcjonerów oraz osób lubiących wyzwania konkursowe i tych co chcą wiedzieć jak najwięcej o "Gwiezdnych Wojnach" z ciekawych miejsc w "galaktyce", czyli oferujących ciekawe informacje. Dodatkowo dział poświęcony oryginalnym strojom z filmów oraz ich gwiezdnowojennej funkcjonalności.
5. Zespół S.W.A.T. - wszystko o nas dla Was, włącznie z niewygodnymi pytaniami oraz odpowiedziami na nie. To tu dowiesz się jak do nas dołączyć oraz jak możesz nam pomóc.
6. Galeria - foto relacje z naszych akcji oraz miejsc w których byliśmy.
7. Port kosmiczny - aktualnie w trakcie budowy, będziecie w nim mogli zobaczyć rzeczy dostępne tylko dla "wybranych", czyli materiały wideo z naszych akcji w wersji bez cenzury, ciekawostki ze świata gwiezdnych wojen, w których S.W.A.T. brał udział, bierze udział oraz będzie brał udział - a dzieje się tego naprawdę dużo. Port będzie miejscem, gdzie wszyscy nasi współpracownicy oraz osoby, które nie mogą brać udziału w naszych akcjach będą mogły wymienić się swoimi uwagami oraz podzielić informacjami związanymi z gwiezdnymi wojnami i nie tylko. Specjalnym miejscem w porcie będzie dział poświęcony jak tanio i łatwo można stworzyć własny strój z "Gwiezdnych Wojen". Pokażemy również jak wygląda składanie hełmu i zbroi szturmowca imperium (różnych wersji np. FX, AP, TE2, nową wersję SDS i inne które wpadły w nasze ręce), komandosa republiki, imperialnego zwiadowcy (biker scouta) i wiele innych.

Nie wszystkie działy są już aktywne, część podstron wymaga aktualizacji, jednak dołożymy wszelkich starań, żebyście jak najszybciej mogli korzystać z rzeczy jakie dla Was przygotowaliśmy. Pełną funkcjonalność strony chcemy osiągnąć do końca roku. Serdecznie podziękowania dla firmy "HANZA" za pomoc w przygotowaniu nowej strony internetowej S.W.A.T.


W dniu 10 października w samym centrum Warszawy odbędzie się już trzecia akcja współorganizowana przez zespół S.W.A.T.. Tym razem odbędzie się ona w EMPIK - JUNIOR przy ul. Marszałkowskiej, gdzie na całym piętrze będą dla wszystkich przygotowane atrakcje z gwiezdnych wojen.

Ze względu na rozmach naszych spotkań z Wami, zmieniliśmy nazwę naszych "Otwartych spotkań S.W.A.T." na "S.W.A.T. Celebration", która bardziej oddaje to co się dzieje podczas tych niezwykłych akcji.

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą częścią informacji dotyczących przygotowanych atrakcji. Cała akcja skupiona jest wokół premiery gry "Clone Wars – Republic Heroes" oraz trwającego 30 lecia "Gwiezdnych Wojen" w Polsce. A oto co dla Was przygotowaliśmy.

Zaczynamy o godzinie 12:00 i przez cały dzień, bo do godziny 19:00 będziecie mogli spotkać postacie z "Gwiezdnych Wojen" oraz wziąć udział w licznych, przygotowanych specjalnie dla Was, bezpłatnych atrakcjach. Na początek informacje o konkursach i nagrodach.

Biorąc pod uwagę, że jest to ostatnia tego typu akcja w tym roku (kolejna dopiero w 2010 roku) chcemy, żeby zapadła w Waszej pamięci na długo. Dlatego mamy przygotowane liczne konkursy, w tym strojów - wybór najciekawszego stroju, wiedzy - sprawdzimy Waszą wiedzę o świecie "gwiezdnych wojen", posługiwania się mocą - "magiczny" trening mocy oraz tradycyjne już na naszych akcjach losowania "szczęśliwego numerka Jedi", czyli wyjątkowe nagrody dla wyjątkowych osób.
Mamy dla Was olbrzymią ilość, bo ponad 1000, różnych nagród w tym komiksy od firmy EGMONT, gry na komputery od firmy LICOMP, klocki od firmy LEGO, figurki i pojazdy od firmy HASBRO, plakaty, koszulki oraz znaczki i co najważniejsze wszystko związane z gwiezdnymi wojnami.

Kolejna porcja informacji już w najbliższy czwartek 1 października, kiedy to przedstawimy informacje m.in. o gościach specjalnych, atrakcjach dla tych młodszych jak i trochę starszych oraz liczne niespodzianki, które mamy przygotowane specjalnie dla Was.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na "S.W.A.T. Celebration III".

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami.Tagi: S.W.A.T. (Star Wars Artisic Team) (73) Warszawa (309)

Komentarze (6)

Impreza zapowiada się bardzo ciekawie - czekam na podobną w Krakowie ;P

Ładna ta nowa stronka :)

Nowa stronka bardziej przejrzysta niż poprzednia.

Swieci, merga, ble.

Poprzednia strona bardziej mi się podobała.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.