Książki

"Noce Coruscant 2: Aleja Cieni" już w księgarniach

Wczoraj w księgarniach ukazał się drugi tom powieści autorstwa Michaela Reavesa - "Noce Coruscant 2. Aleja Cieni". Liczy 240 stron, cena wynosi 29,80 zł. Przekładem zajęła się Anna Hikiert.

Dodatkowo na początku książki znajduje się historia galaktyki od Złotego Wieku Imperium Sithów do wydarzeń z serii książek "Dziedzictwo Mocy" w opracowaniu Andrzeja Syrzyckiego.

Ocalały z zagłady Jedi Jax Pavan pracuje jako prywatny detektyw na Coruscant. Ale znalezienie mordercy eksperta od instalacji świetlnych nie jest proste. Zbyt wiele motywów, zbyt wielu podejrzanych, zbyt duże ryzyko, że w trakcie śledztwa wyjdzie na jaw prawdziwa tożsamość Jaxa. Były Jedi nie wie jednak, że grozi mu znacznie większe niebezpieczeństwo: Darth Vader wskazał go jako cel najsłynniejszej zabójczyni w galaktyce...

Temat na forum.Tagi: Amber (525) Michael Reaves (77)

Komentarze (19)

wlasnie przeczytalem, ciekawa fabula, five niektorymi tekstami mnie powalal :X

wlasnie sie zaopatrzylem :)

Jeszcze nie znalazłem. :<

U mnie w mieście na razie nie ma.:)
Teraz chyba do każdej pozycji będą dodawać streszczenie historii, najgorsze jest to że niestety zawiera mnóstwo błędów i niedomówień.

Ja dziś nabyłem w powszechnej na rynku w Poznaniu. W jedynce ma być jutro, choć może była już dziś,ale ja tam nie trafiłem już.

ja dopiero kupię ale Cienie Mindora, ponieważ Noce Coruscant kompletnie mi się nie podobają

Ja chcieć to mieć.

Zapowiada się przednio.

Wolf Skywalker>>> Cop do ilości stron. Ostatnio znów sporo książek ma około 250 stron. Przynajmniej Amber daje im mniejszą cenę niż pozostałym.

A książkę zamówię w grudniu wraz Lukiem Skywalkerem, i 3 tomem tej serii

Ja dopiero "Pogrom Jedi" zamówiłem :)
"Aleja Cieni" skromniutka jeśli brać pod uwagę ilość stron. Na pewno za jakiś czas zagości na mojej półce z powieściami SW.

Obowiązkowa lektura!

Urthona-> Dzięki za cynk, muszę się tam wybrać i kupić "Aleję...". "Dark Times" już mam, bo zamówiłem w sieci, ale ten komiks dotarł na stoisko w bibliotece chyba z lekkim opóźnieniem, bo jak przechodziłem tamtędy 6 października jeszcze nie był dostępny (a "Dziedzictwo" lądowało na witrynie zawsze w dniu premiery, o ile się nie mylę).

Trzeba się zaopatrzyć, tylko w empiku pewnie jak zwykle będzie dwa tygodnie po premierze. Fabuła serii nie jest może rewelacyjna, ale mimo wszystko przeczytać trzeba.

Mam juz...

Ja w poniedziałek kupię (chyba). ^^

a w Poznaniu w centrum jeszcze w księgarniach nie ma,w empikach też nie...bu.....

Balav --> we Wrocku są w bibliotece, więc możesz spokojnie iść, dodatkowo tam mają Mroczne Czasy 1.

już nie mogę się doczekać

Jest news, więc "Cienie..." na pewno trafiły do księgarń. Muszę wybrać się po weekendzie na zakupy i za jednym zamachem zaopatrzyć się w drugi tom "Nocy..."(czekam nań niecierpliwie) i "Zaginiony Legion" (ale znając życie, pewnie ze wszystkich książeczek TCW tej pewnie nie będą mieli na składzie).

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.