Różne

Pora Imperatora #32

UniRadio

Po zeszłotygodniowym debiucie swojego drugiego sezonu, „Pora Imperatora” kontynuuje ofensywę. Michał Misiek Wolski i Jakub Bocian Bocian poprowadzą kolejną audycję radiową ze studia wrocławskiego UniRadia w środę o godzinie 20:10. Nasi ukochani redaktorzy nawijać będą o dzieciach w Gwiezdnych Wojnach. Najmłodszym nie można w końcu odebrać zasług pokroju wygrania bitwy kosmicznej, wyzwolenia planety czy też władaniu nią po w pełni demokratycznej elekcji. Dlatego Misiek i Bocian postanowili właśnie dzieciom poświęcić jeden ze swoich programów. Temat ten jest bardzo rozległy i traktowany w sadze po macoszemu. A w końcu „dzieci są bliskie sercu Papcia Lucasa”.

Autorzy „Pory Imperatora” zapewnili nas, że podczas programu odbędzie się konkurs z nagrodami.Ponieważ jest to audycja na żywo, na chwilę obecną możliwe będzie wysłuchanie jej o określonej porze i wyłącznie w internecie, za pośrednictwem strony internetowej rozgłośni studenckiej UniRadio, lub bezpośrednio przez link do programu.

Temat na forumTagi: Pora Imperatora (80)

Komentarze (9)

słuchałem i wyszła im świetnie. A dla tych co nie słuchali pytanie konkursowe brzmiało: Jeśli bocian przynosi dzieci to kto przyniósł bociana? Pytanie na zawsze pogrążające teorie naszych rodziców hehe :)

Brawo chłopaki. Naprawdę dobra audycja ;)

Nest-jak to jakiś czas temu zobaczyłem, to pomyślałem podobnie xd

Jak to odpalić? :/

Nest - mogę zapewnić, że ów użytkownik nie będzie niepokoił was w komentarzach :)

Nagrody! :D:D
Ciekawy temat :P

Konkurs z nagrodami! Łiiii <3
Do wygrania będą pewnie dezodoranty "Konwent" z jakiejś limitowanej serii :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.