Książki

Tylna okładka ''Backlash''

StarWars.com

Oficjalna strona StarWars.com zaprezentowała tylną część okładki książki „Fate of the Jedi: Backlash”, który jest czwartym tomem serii. Wraz z okładką pojawił się i opis powieści, znacznie dłuższy niż ten pochodzący z Amazonu. Wszystkich z pewnością zainteresuje postać, jaka widnieje na tylnej okładce, jest do Natasi Daala. Jeżeli chcecie dowiedzieć się dlaczego to właśnie ją umieszczono na owijce, musicie zaglądnąć do poniższego opisu – specjalnie zasłoniętego spoilerem, by każdy kto nie znał zakończenia serii „Dziedzictwo Mocy” czytał go tylko na własną odpowiedzialność!(Spoiler): Reperkusje fatalnego zejścia Jacena Solo na Ciemną Stronę Mocy i tajemna plaga szaleństwa dotykająca młodych Jedi rozprzestrzenia się po galaktyce. Uciekający przed obłąkanymi wyznawcami Mocy zwanymi Mind Walkers i śmiertelną drużyną uderzeniową Sithów, Luke Skywalker i Ben Skywalker wyruszają w pogoń za pozbawioną mistrzyni uczennicą Vestarę Khai. Pościg prowadzi ich na zapomnianą planetę Dathomirę, gdzie istnieje enklawa potężnych władczyń Ciemnej Strony, które dadzą Vestarze ostrze potrzebne jej do ucieczki i które pozwoli jej zmierzyć się z nimi w walce o ich wolność i życie.

W międzyczasie Han i Leia Solo mają do wykonania własną desperacką misję, przewożąc chorych Jedi z Coruscant w bezpieczne miejsce w Przemijających Mgłach, nieznane przywódczyni Sojuszu Galaktycznego Natasi Daali. Ale sprytny manewr tylko zintensyfikował furię Daali i jest ona zdeterminowana by rozbić opór Zakonu Jedi raz na zawsze.

Jednak największe zagrożenie, jakie istnieje, czeka w trzewiach Otchłani, jest czyste i głodne ciemnej energii, Abeloth wzywa do siebie zarówno Jedi jak i Sithów. Dla niektórych to może być ostateczne źródło odpowiedzi ważne dla ich przeżycia pytania. Dla innych może być ostateczną bronią podboju. Ale dla wszystkich jest zmieniającym wynik gry niespotykanie ogromnym taktycznym wyzwaniem z niewyobrażalnymi konsekwencjami.
(Koniec Spoilera)

Smutną wiadomością jest natomiast fakt, że premiera „Backlash” została przeniesiona z marca 2010 na kwiecień 2010. Przyczyną opóźnienia, jaką podała do wiadomości Sue Rostoni, wskazuje na to, że Aaron Allston nie ukończył jeszcze książki, dlatego jest mu potrzebne trochę więcej czasu niż początkowo zakładano.

Dla przypomnienia, okładkę piątego tomu „Fate of the Jedi” pod tytułem „Allies” znajdziecie w tym newsie, wraz z rozpiską wydawniczą pozostałych książek cyklu.


Temat na forumTagi: Przeznaczenie Jedi (Fate of the Jedi) (81)

Komentarze (11)

Ładna fabuła.

Kamil -> Nie każdego, mnie by nie ruchnął. <3

Nestor --> ty byś ruchnął każdego :)

Nie podobają mi się te nowe okładki, ble...

Okładka ujdzie. Tylko ta nieszczęsna fryzura Bena...

Czyżby problemy z Równowagą Mocy? Może być ciekawe.

flippoo, kiedyś zająłem się tym problemem i raczej jest jego wnukiem.

Kwarc bardzo możliwe , a ja ciekaw jestem czy Kol Skywalker to syn Bena ??????

"źródło: ogór za StarWars.com :D"

Mi okładka się podoba, bardziej tył niż przód ale ogólnie daje rade :D

Czemu mam wrażenie, że Ben hajtnie się z Vestarą?

Natasi Daala? Ruchnołbym.

Mmmm w wieku 60 paru lat, wygląda tak samo, jak w wieku 20kilku lat! Niesamowite!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.