Świat Filmu

Nowy zwiastun parodii SW z serii ''Family Guy''

ComingSoon.net

Dziś na stronie Apple.com, oraz w serwisie iTunes ekskluzywnie pojawił się zupełnie nowy trailer do specjalnego odcinka serialu animowanego "Family Guy", pod mrocznym tytułem ''Something, Something, Something, Darkside'', o którym pisaliśmy już tutaj. Spostrzegawczy fani zauważą zapewne, że nowy trailer zmontowany został na wzór oryginalnego zwiastuna "Imperium kontratakuje".

Kontynuacja kosmicznej sagi w komediowej wersji rodziny Griffinów będzie dostępna od 22 grudnia 2009 w sprzedaży na DVD i Blu-ray, oraz w sklepie iTunes. Poza filmem w trzech wersjach językowych: angielskiej, hiszpańskiej i francuskiej, na obu płytowych wydaniach filmu znajdą się dodatki, wśród których zobaczyć będzie można między innymi: komentarz, wycięte sceny, oraz dokument "The Darkside of Poster Art". Poprzedni zwiastun tego filmu możecie obejrzeć w tym miejscu.Tagi: Family Guy (27)

Komentarze (7)

Coś tam, coś tam, coś tam ciemna strona :D

Jestem wielkim autorytetem w dziedzinie Gwiezdnych wojen i powiem jedno: niewiele jest na świecie zabawniejszych scen niż ta z ATATem, którego boli kolano!

Będą "jaja" ! :-))

No nie, Boba Fettem uczynili Erniego Kurczaka, nie no - już jakiś czas się obaj nie nawalali ze sobą w serialu więc tym lepiej:P. Giggity:D.

AT-AT => Aaaaahhhhhh, sssssssssss, Aaaaahhhhhh, sssssssssss...

Będzie cudnie... Zwłaszcza, ze FG wymiata ^^

O kurde, zapowiada się nawet lepiej, niż poprzednia część:D Giant robot camels xD...

AT-AT genialny :D
Poprzednia część była genialna, już się nie mogę doczekać :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.