Fandom

LXV Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars

SWFSW

Przedświąteczne oficjalne Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars opatrzone cyfrą okrągłą LXV odbędzie się w miejscu wiadomym - pub Academic przy ulicy Taczaka w Poznaniu, w sobotę 12 grudnia. Miejsce zbiórki to Krzyże na Placu Mickiewicza o godzinie 12:00, bądź też zegar przed dworcem PKP Poznań Główny również o 12 (opcja dla przyjezdnych).

Choć za oknami chlapa, każdego dopada już z wolna świąteczny nastrój. Warto więc zastanowić się nad przyszłością w nowym roku, oraz powspominać kolejny rok istnienia naszego Fandomu. Będzie mała refleksja dotycząca 75. jubileuszu w przyszłym roku. Poruszymy też kwestie finansowe fandomu i progres przygotowań do Pyrkonu 2010, Lekt zda swój raport z dotychczasowych postępów, choćby w rozmowach z Drugą Erą. Nie zabraknie stałych punktów programu Spotkań, czyli: rozmów na tematy wszelakie, gwiezdnych opowieści, gier i wspólnego wypadu na „małe co nieco”. Dla chrześcijańskiej części fanów z SWFSW przygotujemy także tradycyjne łamanie się opłatkiem – dla wielu z nas będzie to ostatnia okazja do wspólnego spotkania się przed świętami a nawet w tym roku, warto więc tą chwilę uhonorować.

Na koniec mikołajkowo-gwiazdkowy prezent graficzny od męskich bywalców Spotkań dla naszych ukochanych koleżanek fanek z Wielkopolski, który utożsamia ich wewnętrzne piękno i przywiązanie do Gwiezdnych Wojen. Kochamy Was dziewczyny!
Temat na forumTagi: Wielkopolska (130)

Komentarze (7)

Zarąbisty plakacik.

Coś mi się zdaje, że Burzol palce maczał w tym logo, które jest słitaśne.

...
Przyjadę choćby dlatego, że zakochałem się w plakacie!

<3

Logo Loffff <33

75 SWFSW Jubileusz <33333

OMG Chupacabras fight!

LOGO <3333

Nice :D

świetny plakaT!napewnoi będe

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.