RPG

Nowa okładka

forum WotC

Jakiś czas temu ukazaliśmy wam okładkę do najnowszego podręcznika do RPGów. Wszyscy niemal równomyślnie, skrytykowaliście ją negatywnie, z racji tego, że za dużo elementów na niej się znalazło. W internecie pojawiła się jednak poprawiona okładka, która powinna zadowolić każdego fana. Jej prostota, i przedstawienie dwóch postaci, które pasują do tytułu książki, jak ulał, za pewne przypadnie do gustu wielu osobom.

Galaktyka Gwiezdnych Wojen jest pełna zdrady, oraz intryg. Od machinacji Lorda Sidiousa i Bothańskiego Spynetu, do sekretnych wydziałów w grupach Rebeliantów i Imperium. Ten suplement daje graczom i mistrzom gry wszystko, czego potrzebują, by prowadzić rozgrywkę w świecie intryg.

Podręcznik zapewnia nowy ekwipunek i opcje postaci dla postaci lubiących wygrywać poprzez rozmowy, a w szczególności dla klasy Noble. Poza tym książka zawiera pomysły na przygody i kampanie pełne oszustw. W suplemencie pojawi się również nowa zasada dotycząca testów umiejętności.


Warto wspomnieć o tym, iż następny podręcznik (The Unknown Regions) będzie najprawdopodobniej ostatnią pozycją, jaką ujrzą miłośnicy D20, serwowanego przez Wizardów. Przynajmniej do końca sierpnia nie ma żadnych informacji o nowych podręcznikach, co może oznaczać że Wizardzi chcą oddać skończony produkt, ograniczony do 14-15 książek. Na oficjalnym forum trwają gorące dyskusje, w tej sprawie.Tagi: RPG D20 (141) Wizards of the Coast (173)

Komentarze (9)

Czaad :D

nice.

Stare okładki, te z podręczników Legacy czy KotORa, biją to na głowę :<

Ta już jest lepsza niż poprzednia. <3

W końcu miałem newsa rpgowego <3

Niezła okładka. ^^

Bardzo fajna okładka :)

No mi przypadła do gustu :) Bardzo fajna okładka ^^

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "RPG"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.