Kolekcjonerstwo

Kolejne zapowiedzi Sideshow Collectibles

Sideshow

Firma Sideshow Collectibles w dniu wczorajszym zapowiedziała pojawienie się na rynku dwóch nowych figurek: Imperatora Palpatine'a oraz Clone Troopera. Obie figurki będą miały niewiele ponad 30 cm wysokości (popularny format 12 cali). O ile pamiętacie zaprezentowaną przez nas parę miesięcy temu figurkę admirała Thrawna to możecie dostrzec, że zarówno Imperator jak i Thrawn siedzą na tym samym fotelu - który został tylko nieznacznie zmodyfikowany. Więcej informacji o figurkach Palpatine'a i Clone Troopera podamy w momencie otwarcia ich przedsprzedaży - czyli po 18 grudnia.

 


Sideshow Collectibles uruchomiła również przedsprzedaż na dwa inne swoje produkty. Pierwszym z nich jest figurka przedstawiająca Sandtroopera w stopniu kaprala. Jest to już kolejna po dowódcy figurka Sandtroopera zapowiadana na 2010 rok. Gadżet ma się ukazać w sprzedaży w drugim kwartale 2010 roku i będzie kosztował 109.99$. Wysokość figurki to niewiele ponad 30 cm. Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego figurkę.Drugim z tych produktów jest zapowiadana przez nas niedawno figurka Luke'a Skywalkera. Zgodnie z zaprezentowanymi informacjami figurka będzie miała 45 cm wysokości, 38 cm szerokości i 45 cm długości i będzie ważyć ponad 5 kg. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, nad figurką pracowała cała grupa artystów, w tym m.in.: Trevor Grove, Seth Rinaldi, Joe Allard i Tim Hanson. Za przyjemność posiadania tej figurki w domu trzeba będzie zapłacić 289.99$. Gadżet ukaże się w sprzedaży w drugim kwartale 2010 roku. Poniżej dla przypomnienia zamieszczamy jeszcze raz filmik przedstawiający tę figurkę.Tagi: Sideshow Collectibles (188)

Komentarze (7)

Tyle za jedną figurkę!!??

PatiSkywalker<<< wszystko naraz hahahaha xD

Cudowne figurki...To co napdamy na bank,porywamy Obamę albo jakiegoś Szejka czy okradamy Billa Gates'a ??? :-)

No to co Panowie i Panie, na który bank napadamy? Hahaha xD

Luke przecudowny, ale Palpika bym se postawił takiego majestatycznego na tronie gdzieś w pokoju ;-] Tylko kasa kasa kasa :0

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.