Wojny Klonów

Nowe ''The Clone Wars'' w Nowy Rok

StarWars.com

Nowy Rok 2010 przyniesie fanom Star Wars nie tylko bolące...nogi po roztańczonej nocy sylwestrowej, ale też dwa zupełnie nowe odcinki "The Clone Wars". Godzinny maraton wyemitowany na amerykańskim Cartoon Network, wieczorem 1 stycznia 2010, będzie składał się z odcinków: Grievous Intrigue i The Deserter. W obu odcinkach powrócimy do postaci mrocznego przywódcy armii separatystycznych droidów, Generała Grievousa. W pościg za nim ruszy grupa uderzeniowa pod przywództwem Rycerzy Jedi: Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego, oraz nowej postaci w serialu: Adi Galli. Co ciekawe poszukiwania Grievousa zaprowadzą ich aż na odległą planetę Saleucami, znaną z komiksowej serii Republic.

Tymczasem kończący się rok można podsumować jako bardzo dobry dla "The Clone Wars", oglądalność w USA wciąż rośnie, a serial pozostaje jednym z najchętniej oglądanych seriali tej stacji. Sukces telewizyjny przekłada się też na sukces komercyjny, który doprowadził do obecności Star Wars na otwarciu wczorajszej giełdy. Pomógł też zabawkom Star Wars ponownie pojawić się w polskich sklepach.

Ponadto "The Clone Wars" zdołały też obiec cały świat, o czym świadczą również te niezwykłe życzenia świąteczne od ekip "Wojen Klonów" z całego świata:Temat na forumTagi: The Clone Wars (1254)

Komentarze (22)

Barriss polecam ->
http://pl.wikipedia.org/wiki/Standardowy_j%C4%99zyk_mandary%C5%84ski

Najlepiej rosyjski im wyszedł, bardziej polski niż polski.

poszukiwania a poszukiwań... jest różnica.

Drauger --> jestem za Ruskim

eee , ale ty napisałaś "Czyli kolejny klon się nam zbuntuje...i to nie byle jaki bo REX!!" , a tam jest napisane , że Rex SPOTKA dezertera. XD

nie wiem może już poprawili błędy może nie.

hehe xD widziałem już wczoraj :D Zgadzam się, ruskie było najlepsze! :DD

Ruskie najlepsze było ;)

Sz0k. Po polsku jest ;D Mnie ruskie rozwaliło
"Smatricie! Jedi!" xD

Wesołych Świąt. <3

Wesołych Świąt wszystkim życze!!
i Niech Moc Będzie z Wami w te święta i w całym nowym roku 2010 ;D

Wesołych Świąt! :D

wow ;D nawet po Polsku jest :D

Fajnie było usłyszeć w końcówce nasze rodzime narzecze w wykonaniu Mieczysława Morańskiego. Facet na zawsze pozostanie dla mnie Chandlerem z "Friends" z wersji z C+, mimo że ma na koncie masę ról dubbingowych.

Lara Notsil - Gdzie żeś przeczytała , że to Rex się buntuję?? Ja to słyszałem , że to ciężko ranny Rex zostaje z rodziną zbuntowanego klona o imieniu Cut Lawquane.

ogólnie skąd pomysł że to życzenia świąteczne:D:D Jest różnica między wydaniem filmiku na święta od filmiku z życzeniami świątecznymi. Powinniście na bastionie zatrudnić kogoś, kto sprawdzałby te wasze wiadomości. Od jakiegoś miesiąca traktujecie ludzi, którzy was czytają bardzo powierzchownie. Także życzę wam aby tegoroczne święta uświadomiły wam pewną sprawę "traktuj bliźniego swego jak siebie samego". To może przestaniecie wciskać ludziom kit, staniecie się weselsi, milsi, zejdziecie z wyimaginowanego piedestału na którym sami siebie postawiliście i wrócicie do starego dobrego bastionu, który czytałam z przyjemnością, z którego biła wręcz energia i pozytywne nastawienie. Teraz po dłuższej przerwie powracam do gotowania i pieczenia wigilijnych potraw. Wesołych Świąt wszystkim!

...ale co tam polski co tam wątpliwe życzenia świąteczne... które nie brzmią jak życzenia świąteczne w w kolejnym odcinku będziemy mieli "ryzykowny akcję ratunkową" a w odcinku 10 poszukiwania generała... (może inaczej tak żebyście widzieli swojego wielbłąda)GG rozpoczął poszukiwania podczas których jeden z klonów odnajduje dezertera!! Czyli kolejny klon się nam zbuntuje...i to nie byle jaki bo REX!!

Moja gungan i żaden zn ich coś mówił?

Mega fajne życzenia. Kto dawno temu przewidział, że TCW będzie hitem, no kto?

Haha trafił się polski :D Moja Gungan JarJar<3

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.