Wojny Klonów

Twórcy o kolejnym odcinku TCW - Duchess of Mandalore

StarWars.com

Wszystkich miłośników serialu animowanego "The Clone Wars" zapraszamy do przygotowania się do obejrzenia kolejnego odcinka serialu czytając opowieści autorów o tym co wymyślili w konkretnym odcinku, dlaczego pokazują to tak, a nie inaczej i czy podoba im się to co robią. Najbliższy premierowy odcinek będzie trzecią częścią opowieści o mandaloriańskiej księżnej Satine Kryze, oraz złowieszczej grupie terrorystycznej Straż Śmierci:

Duchess of Mandalore

Księżna Satine Kryze usiłuje utrzymać Republikę z dala od ingerowania w sprawy Mandalorian, po atakach terrorystycznej Straży Śmierci, dążącej do przywrócenia tradycyjnego porządku wojowników. Lecz kiedy sama Satine zostaje zaatakowana i wrobiona, postanawia uciec - wbrew osądom chroniących jej Jedi - i samemu odkryć prawdę o tajemniczym ugrupowaniu. Mandaloriańska Straż Śmierci przenosi walkę do samego serca Republiki, na Coruscant.

"Satine musi zmierzyć się z wieloma problemami, i próbować, żeby one wszystkie nie połączyły się w jeden wielki bałagan, którego nie da naprawić" - mówi Anna Graves, podkładająca głos Satine w "Wojnach Klonów". "Ona chce pokoju ponad wszystko inne, i będzie o tym krzyczeć tak głośno, jak tylko się da. Pacyfiści w historii często spotykali się z nienawiścią i przemocą, ale to wydaje się popychać postaci takie jak Satine, do jeszcze bardziej zaangażowanych zmagań o pokój. Myślę, że w każdej kulturze, która idealizuje wojnę i przemoc, niektórzy ludzie będą naturalnie sprzeciwiać się tradycyjnym sposobom myślenia i zaczną dążyć do pokoju. Jestem przekonana, że wiele istot zgadza się z jej poglądami, ale wiem, że jest też wiele, które się z nią nie zgadzają. Jej neutralność w "The Clone Wars" jest tym wspaniałym wołaniem o miłość i pokój, a to w historii często psuło humor wszystkim tym, którzy woleli potęgę i kontrolę."

Satine jest postawiona na tle ogromnego konfliktu, który może doprowadzić do zniszczenia całej galaktyki, ale dla niej konflikt staje się bardzo osobisty, gdy odkrywa bunt wśród jej własnych wyborców. Używając przemocy jako głównego języka, Straż Śmierci usiłuje zniweczyć wszelkie starania Satine, oraz podważyć pokój, o który starała się tak ciężko. Ale sama wojna jest pojedynkiem ideologii. Pomimo skrajnych poglądów, a może poprzez nie, radykalna frakcja zaczyna reprezentować opinie coraz popularniejsze wśród nowo pojawiającej się kultury...i dekad fanowskiej fascynacji i wybujałych spekulacji. "Widzę Mandalorę jako stary świat, pełen historii i tradycji. Po latach dostawania niewielkich informacji o Mandalorianach, jest bardzo ekscytujące dostać zupełnie nowe fakty i nowe twarze. Każdy fan ma swoje powody, żeby lubić Mandalorian, ale to Boba Fett otworzył im drzwi ze swoją intrygującą zbroją i historią jako łowcy nagród. Wiem, że fani będą chcieli usłyszeć więcej o Straży Śmierci - oraz o ich przeciwnikach. Być małą częścią tej historii jest tak bardzo ekscytujące. A do tego ten cichy romans – mandalorianka i Jedi. To jest naprawdę dobre!"

Temat na forum



Tagi: Anna Graves (6) The Clone Wars (1318) Twórcy o odcinku (50)

Komentarze (23)

Yoda i tak przejrzy umysł Obi-Wana.

a kto tu kogo oskarża o piractwo ?

Nie czytama spoilerów!

Nie każdy jest piratem.

ja nie mogę. większość odcinków jest emitowana w piątki wieczorem na amerykańskim CN -.- drugi sezon a nie którzy wciąż o tym nie wiedzą -.-

a tak wogle to kiedy bedzie ten odcinek wyemitowany ?

Myślę że szybko puszczą

Tak serjo, słyszałem plotki że w Polsce mają się ukazać po ostatiej premieże(24) w USA. To by było straszne, chyba bym bardzo ciężko zachorował .

nic nowego ich wypowiedź nie wnosi ;D

Na wiosne? Mam nadzieje że na za tydzień będzie pierwszy odcinek. Jeśli nie, to kąpletnie się załamie.

Ja myślę że szybko puszczą w Polsce,już na wiosnę,oglądalność TCW na Cartoon jest duża

Satine zginie marnie [*].

Raham Kota · 2010/02/11 09:09
Ciekawe kiedy polecą na poskich kanałach.
Jeżeli przekładają datę Holocron Heist po Polsku w Polsce to tego można oczekiwać za dwa lata lub rok...:(

Ja przepraszam za szczerość, ale tytuł jest jakby żywcem wziętyz niemieckiego filmu porno.

Nie wiem, co znowu jest takiego złego w romansach w TCW. Są o niebo lepsze niż w Nowej Trylogii czy takim The Force Unleashed.

"latach ... niewielkich informacji o Mandalorianach" - OMG! W jakim świecie żyli, nic nie słyszeli, nic nie czytali, z nikim nie rozmawiali? Żal...

"A do tego ten cichy romans – mandalorianka i Jedi. To jest naprawdę dobre!" Dla kogo dobre , dla tego dobre.

Podobno wiosną

Ciekawe kiedy polecą na poskich kanałach.

Burzuś, widzę że slogany PR działają ;)
Oni ZAWSZE są podekscytowani :D

Terrorists xD

Lubię, kiedy twórcy są tacy podekscytowani, to musi świadczyć o ich olbrzymim zaangażowaniu w taki projekt.

Tia, niewielkich informacji, naprawde, NIC nie wiadomo o Mandalore, nic a nic, shabla...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.