Książki

E-premiera ''Lost Tribe of the Sith: Savior''

StarWars.com

Wczoraj na oficjalnej stronie StarWars.com zamieszczono informację o premierze e-booka „ Lost Tribe of the Sith: Savior”, który jest 4 tomem e-serii. „Savior” (w tłumaczeniu na język polski oznacza „zbawcę”) można pobrać z tego miejsca (format pdf); plik waży zaledwie 325 KB. Linki do poprzednich części „Lost Tribe of the Sith”, a także nasze recenzje cyklu, znajdziecie w bastionowej chronologii opowiadań i e-booków. Akcja serii toczy się niecałe 5000 lat przed zniszczeniem Gwiazdy Śmierci, kiedy Imperium Sithów wywołało Wielką Wojnę Nadprzestenną z Republiką.

Na „Savior” znajdziecie ekskluzywny preview do książki „Fate of the Jedi: Allies”, którego premiera odbędzie się w maju. Poniżej natomiast znajduje się opis e-powieści.

25 lat temu rozbitkowie porzuconego statku Sithów „Omenu” krwawo podbili rdzenną populację i przejęli kontrolę nad planetą Kesh, usytuowali się jako władcy i rozpoczęli transformację prymitywnej cywilizacji Keshiri w społeczeństwo Sithów. Nie pozostawiając na swojej drodze nic, włączając w to rodzonego brata, kapitan „Omenu” Wielki Lord Yaru Korosin rządził od tego czasu bez sprzeciwu. Ale jego dni i dni bezwzględnej władzy Sithów na Kesh mogą zostać policzone.

Rewolta i zemsta wrze w sercach dwóch kobiet będących blisko Korosina. Pierwszą z nich jest Adari Vaal, wygnana Keshiri, która wspomogła Sithów w dominowaniu Kesh, a teraz prowadzi tajemny ruch oporu przeciwko nim. Drugą jest Seelah, żona Korosina, wdowa po jego zamordowanym bracie i organizator spisku, którego celem jest zabicie Wielkiego Lorda i przejęcie jego władzy. Ale czy wygody króla i arogancko stępione sumienie Korosina przechytrzy instynkty Sitha? Czy jest on gotów zmierzyć się szybko i bezlitośnie z zagrożeniem nadchodzącym z każdej strony?

Przeciwniczki, Adari i Seelah są nieświadome swojego przeznaczenia i zmiennych gambitów. Wiedzą tylko, że nie mogą już zawrócić ani uciec od konsekwencji w razie porażki.


Pobierz „Lost Tribe of the Sith #4: Savior” (format pdf)Temat na forumTagi: Lost Tribe of the Sith (25)

Komentarze (8)

J.J. Miller jest J.J. Abramsem Gwiezdnych Wojen!

Może go pobiorę.

Wedge jest impostorem, Mesjasz Fandomu jest jeden, a objawiłem go w jakimś wątku o g. 11:38 :P

MosEisley -> NIEEE! a już prawie zapomniałem, że sesja się zbliża :P

Nestor>>> HAHHAHAhahahah XDXDXDXDX xD

Po sesji trzeba będzie przeczytać...:P

po maturze trzeba będzie przeczytać...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.