TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

TheBenKenobi recenzuje #9

2010-05-04 18:20:10 TheBenKenobiPo kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej przygotowaniami do egzaminów końcowych TheBenKenobi powraca z nową wideorecenzją. Będzie to już 9 filmik, w którym Artur opowiada o figurkach postaci i statkach z Gwiezdnych Wojen. W swojej najnowszej wideo recenzji TheBenKenobi postanowił przyglądnąć się bliżej mało znanej Wioslei. Z nagrania dowiecie się co nieco na temat tej postaci oraz moment w „Nowej nadziei”, w którym można ją zauważyć. Nawet rasa Wioslei jest mało rozpoznawalna, a dzięki prezentacji figurki można poznać anatomię i specyfikę tego gatunku. Filmik trwa 5 i pół minuty i nawet, jeżeli nie jesteście zainteresowani figurką Wioslei, to warto go obejrzeć dla samej ciekawostki przyrodniczej.W tym miejscu znajdziecie wszystkie gwiezdne recenzje TheBenKenobiego, na jego kanale na YouTube.

Na koniec małe pytanie od TheBenKenobiego: czy podoba Wam się obecna forma recenzji? Swoje spostrzeżenia, uwagi i sugestie wysyłajcie na e-miala Artura lub umieszczajcie stosowne wpisy w komentarzach pod newsem.


Temat na forum
TAGI: TheBenKenobi recenzuje (9)

KOMENTARZE (5)

 • Rycu2010-05-05 22:52:28

  Recenzja może być. Widać że recenzent oprócz Gwiezdnych wojen, lubi Batmana, X-men oraz Harrego Pottera. Lokalizacja tej recenzji też mi się podobała.

 • syfo-kordyas2010-05-05 20:13:55

  Jest to najlepsza recenzja TheBenKenobiego.Sceneria jest lepsza niż wcześniej, ponieważ możemy zobaczyć w niej jakie figurki jeszcze posiadasz i dodaje całej recenzji fajnego klimaciku;b

 • Wolf Skywalker2010-05-05 12:54:18

  Udana recenzja. Co do nowej scenerii to oceniam ją pozytywnie. Figurki w oddali nadają recenzji dodatkowego smaczku. ;)
  Jeśli chodzi o samą figurkę to jest ona jedyną, jaką posiadam w swojej kolekcji SW. Wygrałem ją w konkursie na SWEx. Pamiętam jak zastanawiałem się po otwarciu pocztowej paczki "Co to za postać?". Pierwsza moja myśl była taka, że to jakiś mało znany Jedi z Nowej Trylogii. Dopiero po przeczytaniu opisu z tyłu pudełka pokapowałem się kim ta Wioslea właściwie jest :P

 • Nestor2010-05-05 10:32:24

  Wg mnie to najlepsza recenzja TheBenKenobiego dotychczas, bo wyszła poza to co widzimy na ekranie i stała się źródłem poznawania uniwersum.

  9/10

 • Dave2010-05-04 19:14:52

  Forma recenzji jest odpowiednia, ale na samym początku dźwięk się zrypał. A co do Wioslei - racja, ewenement przyrodniczy z niej niezły.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..