Komiksy

Invasion #6 z nowym wariantem okładki

RebelScum.com

Za dwa tygodnie, 26 maja w USA powinien ukazać się nowy zeszyt cyklu Invasion. Jednak w odróżnieniu od zwykłych komiksów Star Wars wydawanych przez Dark Horse’a, najnowszy numer Invasion będzie dostępny z dwoma wariantami okładek.
W ramach programu Dark Horse 100, wydawnictwo skieruje do stu wybranych sklepów komiksowych, po dziesięć egzemplarzy Invasion #6 z alternatywną okładką. To znaczy, że w ramach promocyjnego nakładu na rynek trafi w sumie tylko 1000 kopii. Podobne wydarzenie miało już miejsce przy okazji premier pierwszych numerów komiksów z serii Dark Times i The Clone Wars (alternatywna okładka Dark Times #1, alternatywna okładka The Clone Wars #1), kiedy to również niektórzy szczęśliwcy mogli się zapatrzeć w egzemplarze z alternatywna wersją okładki.
Poniżej przypominamy zapowiedź zbliżającego się komiksu wraz z obiema okładkami i przykładowymi planszami.

Invasion #6: Rescues # 1(6)


Inwazja Yuuzhan Vongów szerzy śmierć i zniszczenie w całej galaktyce pozostawiając za sobą spustoszone światy z niewielką nadzieją na przetrwanie … Artorias, ojczysta planeta rodziny Galfridian znalazła się na drodze armady Yuuzhan Vongów. Teraz, choć rozdzieleni, Finn, Kaye, Nina i Caled walczą z najeźdźcami z nadzieją, że pewnego dnia znowu znajdą się razem na swojej spokojnej planecie.
Finn uczy się w świątyni Jedi wraz Lukiem Skywalkerem i dorastającymi dziećmi Jedi Hana Solo i księżniczki Leii! Kaye i Nina wykorzystują statek niewolników Yuuzhan Vongów do ataku na swoich byłych porywaczy! Caled zbiera siły na Artorias nie wiedząc o grożącym niebezpieczeństwie ze strony jednego ze swoich zaufanych sojuszników!
Scenariusz Tom Taylor, rysunki Colin Wilson, kolory Wes Dzioba, okładka Jo Chen. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: maj 2010. Preview dostępne tutaj.

Temat na forum.Tagi: Dark Horse Comics (790) Inwazja (Invasion) (63)

Komentarze (13)

Nie mogę wybrać, i pierwsza fajna i druga.

Druga lepsza ;p

promil>>> Drewnowski coś wspominał, że Egmont nie długo wyda Inwazje, więc 2011 rok.

Reklam w komiksach oryginalnych jest dużo. Mam KotOR 34 i jest to denerwujące, gdy czytając komiks trza omijać głupie reklamy. A w Polsce narzekali jak Egmont dał kilka reklam więcej do SW komiksu (nie zmniejszając części komiksowwej).

W preview Arbeloa ma fajną czapeczkę:)

Matek -> Przeciętny amerykański komiks SW ma 40 stron, ale z reklamami. Tak naprawę to komiks właściwy + stopka + okładka to 24 strony, do tego czasami 1 lub 2 strony klubowe i reszta to już same reklamy. Parę lat temu przeciętny komiks miał 32 strony, jednak tam też były tylko 24 strony "właściwego komiksu".

Mistrz Seller -> A ja bym obstawiał 2012 r. KOTOR ma 9 TPB, Legacy pewnie będzie miało 10 TPB, Dark Times 4 TPB ... w sumie do wydania jeszcze 14 TPB. Zakładając, że Egmont utrzyma tempo 1TPB/2 miesiące to wszystko to zostanie i tak wydane najwcześniej do sierpnia 2012 r. Oczywiście Invasion może być wprowadzone wcześniej (póki co to 2 dodatkowe TPB), ale sensowniejsze wydaje mi się skończenie jednej serii, a dopiero później rozpoczęcie drugiej.
Z drugiej jednak strony co ja tam wiem ;).

Master, ale mi osiągnięcie, normalnie 6 minut ściągania xP
Ej, zaraz... 40 stron ? :DA poprzednie to chyba po niecałe 30 miały ?

Pallaeon>>> Inwazja ma zostać w Polsce wydana. Ja obstawiałbym 2011 rok, bo wtedy skończą już Vector.

Ja tam mam wszystkie numery Invasion ( 0-5 )

Fajna jest ta seria

Po akcji Luke'a (wyskok z kanonierki) w 3 numerze zakochałem się w "Invasion" bez opamiętania. Oby była to seria na przynajmniej 50 numerów!

Long Live Invasion

Ta pierwsza jednak chyba lepsza.

może być fajowe to coś

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.