Komiksy

Tales from The Clone Wars - Update

StarWars.com

Gdy na kanale Cartoon Network po raz pierwszy emitowano serial The Clone Wars StarWars.com zamieszczała na swej stronie krótkie komiksy sieciowe stanowiące małe wprowadzenie do prezentowanych odcinków. Możecie się z nimi zapoznać bezpośrednio w tym miejscu. Dreams & Visions Press wspólnie z Dark Horse Comics postanowiły przygotować dla fanów bardziej trwały ślad tych przygód, zbierając wszystkie opublikowane wcześniej komiksy pierwszego sezonu w jedno wydanie zbiorcze zatytułowane "Tales from The Clone Wars".
Komiks będzie można nabyć w sierpniu podczas Celebration V w Orlando, a także w późniejszym czasie jednak już wyłącznie na StarWarsShop.com. To zbiorcze wydanie zawiera nie tylko wszystkie odcinki pierwszego sezonu, ze scenariuszami napisanymi przez Pablo Hidalgo oraz rysunkami wykonanymi przez Jeffa Carlisle’a, Katie Cook, Granta Goulda i Toma Hodgesa, ale również komiksy łączące się z flaszowymi grami udostępnionymi po zakończeniu emisji premierowego sezonu. Dodatkowo w tej kolekcjonerskiej edycji znajdzie się miejsce dla bonusowej części zawierającej szkice i różne koncepcje rysunków autorstwa wszystkich rysowników oraz przedmowy autorstwa Davea Filoniego, nadzorującego produkcję telewizyjnego serialu.

Update (promil - 16/05/2010 13:42)

Jak donosi TheForce.net nakład komiksu "Tales from The Clone Wars" będzie ograniczony. Dla uczestników konwentu zostanie udostępnione tylko 1500 egzemplarzy, dodatkowe 500 będzie można nabyć już po zakończeniu imprezy na StarWarsShop.com.Tagi: Komiks internetowy (149) The Clone Wars (1265) TPB (138)

Komentarze (8)

Kto mi przywiezie z Celebration V ? :D

czytałem, fajne, się nie znacie

Hmm pewnie nie za ciekawy, patrząc na okładkę.

czytałem na necie to mi wystarczy.

W pierwszej chwili pomyślałam, że to reaktywacja książkowych "Opowieści z..." :P

Obi-Wan -to wyjątkowe wydanie kolekcjonerskie więc raczej nie. Poza tym w Polsce nie wydają komiksów SW przeznaczonych bardziej dla młodszych fanów (CWA, TCW)

Ciekawe, czy wyjdzie po polsku...

Postanowiłem w spamerski sposób wyrazić mój totalny brak zainteresowania tą pozycją xD

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.