Książki

"Przygoda na Teth" i inne książki

Wydawnictwo Hachette


Kilka dni temu nakładem wydawnictwa Hachette ukazały się już książki z cyklu "Wybierz swoje przeznaczenie". Pierwsza to "Przygoda na Teth", której autorką jest Sue Behrent.

"Wybierz swoje przeznaczenie" to rodzaj gry, w której czytelnik wybiera, co uczyni, dzięki czemu może przeżyć za każdym razem inne zakończenie i dokonać innych wyborów. Nie należy jej czytać od początku do końca, gdyż na każdej stronie znajduje się "ścieżka", którą można podążyć do jednego z kilku zakończeń.

Przypomnijmy fabułę "Przygody", która ma 160 stron, a jej cena wynosi 19,90 zł:

Czy marzyłeś kiedyś o wyruszeniu z dżungli Teth na pustynną Tatooine? Właśnie masz szansę to przeżyć! Odkryj sekrety Klasztoru B'Omarr, ukryj się przed ogniem blasterów i stań twarzą w twarz z Asajj Ventress. Dostaniesz szansę, by dołączyć do Rycerzy Jedi lub znaleźć się po Ciemnej Stronie Mocy. Wybierz swoje przeznaczenie!Oprócz niej w sklepach znalazły się "Kryzys na Coruscant" Jonathana Greena...

Wybierz się z bohaterami "Wojen Klonów" w niezwykłą podróż! Przeżyj własną przygodę. Za każdym razem, gdy sięgniesz po tę książkę, czeka cię inny los!

Zaatakowano Senat Galaktyki! Wcielasz się w postać padawana mistrzyni Jedi Shaak Ti i wyruszasz na pomoc kanclerzowi Palpatine. Próbujesz się dowiedzieć, kto kryje się za spiskiem. W trakcie swojej wędrówki odwiedzisz najmroczniejsze zaułki Coruscant, zapędzisz się na równinę Mesra i do pałacu Huttów na Tatooine. Czy udowodnisz, że jesteś wartościowy? A może przejdziesz na Ciemną Stronę Mocy, kiedy misja okaże się zbyt trudna?

Wybierz swoje przeznaczenie!


... a także "Tajna armia Dooku" autorstwa wspomnianej wyżej Sue Behrent.


Wybierz się z bohaterami "Wojen Klonów" w niezwykłą podróż! Przeżyj własną przygodę. Za każdym razem, gdy sięgniesz po tę książkę, czeka cię inny los!

Krążą plotki, że Hrabia Dooku gromadzi świetnie wyszkolonych żołnierzy, by raz na zawsze zniszczyć Zakon Jedi. Jako uczeń mistrza Jedi Plo Koona wyruszasz w niebezpieczną misję. Masz za zadanie odnaleźć i zniszczyć bazę treningową sił przeciwnika. W trakcie wyprawy odwiedzisz wiele różnych planet i poznasz niejedną interesującą istotę. Ale czy będziesz mógł im zaufać? Czy zdołasz wykonać misję, zanim zostaniesz wykryty?


Te książki również kosztują 19,90 zł.

Temat na forumTagi: Hachette (16) The Clone Wars (1261)

Komentarze (24)

Raham Kota> A jesli pomnozyc te 20 zlotych przez ilosc nowowydanych ksiazek, to.. xD

NESTOR-> nie, one kosztują 20 złotych. :D
Widziałem na www.merlin.pl

mam wszystkie trzy i dwie przeczytałem

Super, kolejne 60 złotych trzeba wydać.

Będzie ciekawie, okres wojen klonów jest dość frapujący.

Seller, trzeba Ci jedno przyznać - bardziej upierdliwym już być się nie da.

to nie są książki w dosłownym słowa znaczeniu lecz gry paragrafowe takie jak np. Dreszcz czy Wojownik Autostrady

Seller masz okres czy co ?:p bo strasznie marudzisz.

Wyłączcie Sellera, bo się ściął i gada jak nakręcony. Bad Bot.

Uszczęśliwić Sellera- bezcenne. ;D
Nie kupię, nie interesują mnie tego typu twory. ;)

Dobra, już, poprawione na książki :D

Może kupię "Kryzys na Coruscant". Do pozostałych mnie raczej nie ciągnie. Książki młodzieżowe naprawdę lepiej brzmią. Słowo książeczki też kojarzy mi się z wcześniej przytoczonym tytułem "Uważaj Jar Jar". Z książeczką,którą miałam będąc małą fanką :) A jakoś ta książeczka ("Uważaj Jar Jar") nie kojarzy mi się pozytywnie. Takie wydanie całkowicie dla małych,a te książki młodzieżowe są dla wyższej grupy wiekowej.

Zmienia, gdybym nie wiedział, że to książki młodzieżowe to pewnie ich bym nie kupił. Większość fanów słysząc książeczki ma na myśli gnioty w stylu Uważaj Jar Jar. Książki młodzieżowe lepiej się kojarzy.
Poza tym o ile ksiażeczki dla dzieci zbierają nieliczni. To książkami młodzieżowymi jest zainteresowane wiej fanów.

Chryste, Seller, myślisz, że nazwanie książek młodzieżowych "książeczkami" coś zmienia?

Czepiasz się takich pierdół, że się śmiać chce. Weź się zajmij czymś pożytecznym. :P

Zgadzam sie całkowicie z Lordem Sidiousem jest to gra książkowa (gamebook) tzw. paragrafówka. Gra polega na czytaniu poszczególnych rozdziałów i dokonywaniu wyborów, z których każdy odsyła nas do innego "paragrafu" (rozdziału w książce) w książce. Notabene fajna zabawa.

Mistrz Seller - tylko, że z tego, co mówisz, to kilka albumów które mam w domu jest ksiażęczkami, bo formatem najblizej im do "Uważaj Jar Jar". To raz, dwa jak już mamy pisać, co to dokładnie jest to na pewno nie jest to książeczka (a raczej powieść) młodzieżowa tylko właśnie gra paragrafowa. W dodatku w 2 przypadkach mająca ponad 200 stron, jeden z nich dobija do tej liczby. A w chronologii są, bo nie wiadomo, gdzie coś takiego wstawić - najbliżej im do tego, ale może wylecą jak będzie trzeba :P.

Seller---> Ok, ja rozumiem, że nie lubisz bałaganu, że leży Ci to bardzo na sercu żeby te książeczki były nazwane "książkami młodzieżowymi" ale no stary, czy ty trochę nie przesadzasz, easy boy. ;)
B)

Onoma>>> Po prostu nie lubię bałaganu. Skoro w chronologii książek SW jest w książkach młodzieżowych To tak powinno określać się te książki w newsach. Poza tym może to zniechęcić potencjalnych czytelników.

Poza tym nie rozumiem jak książkę mającą ponad 100 stron i będącą większa niż wydawane przez Amber można nazwać książeczką.

A ja dziś właśnie sobie kupiłem te 3 książeczki dla dzieci!:-) Myślałem, że to już od dawna jest dostępne.

Seller demotywuje...

Lord Sidious>>> Określenie książeczki wskazuje, że to książeczki typu Uważaj Jar Jar, a tak nie jest. Są formatu książek, więc powinny być nawiązane ksiazkami.

tak właściwie to nie książki młodzieżowe a gry paragrafowe, ale po co być aż tak drobiazgowym?

to nie książeczki tylko książki młodzieżowe takie jak Uczeń Jedi lub młodzi rycerze Jedi.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.