Komiksy

The Old Republic: Blood of Empire #3

SWTOR.com


Na stronie gry The Old Republic umieszczono trzeci fragment internetowego komiksu pt. "Blood of Empire". Podobnie jak w przypadku "Threat of Peace", tak i tym razem komiks jest dostępny bezpłatnie i ukazuje się w regularnych odstępach czasu na oficjalnej stronie gry.

Akcja "Blood of the Empire" została umiejscowiona na długo przed podpisaniem traktatu z Coruscant i przywróceniem pokoju pomiędzy wielkimi siłami galaktyki. Komiks oparty na zbliżającej się grze Star Wars: The Old Republic przynosi ze sobą nowych, zarówno pozytywnych i negatywnych bohaterów, a także przedstawia nowe rewelacje na temat wewnętrznych intryg samego Imperatora.

Kolejne siedem stron znajdziecie bezpośrednio w tym miejscu. Autorem scenariusza jest Alexander Freed, jeden z pracowników firmy BioWare pracujący nad grą, rysunki wykonał David Ross, tusz Mark McKenna, a kolory Michael Atiyeh.

Akt 1: Shades of the Sith
Wojna zaczyna się tutaj! Uczeń Sithów musi się zmierzyć z armią Republiki, niewolnikiem schwytanym w trakcie wymiany ognia, tajemnicą czystej krwi podczas podróży przez pogrążone w zbrodni ulice portu kosmicznego Peragus. Te osoby znajdą się w cieniu imperatora i mrocznej rady, a ich działania określą przyszłość Imperium i Starej Republiki.

Temat na forum.Tagi: Blood of the Empire (20) Komiks internetowy (149) The Old Republic (504)

Komentarze (8)

Ten Łysy-Azjatycko-Wyglądający-Krzywus-W-Białych-Szatach to najprawdopodobniej tylko jakieś ciało nad którym zapanował, bo z tego co wiadomo z poprzednich źródeł Imperator praktycznie z nikim bezpośrednio się nie spotykał, nawet z Mroczną Radą z rzadka, a tu posługiwał się po prostu telepatią przez to ciało. Zresztą jak się popatrzy na inne screeny z Timeline'ów chociażby, to Imperator wygląda jak połączenie Palpatine'a, Nazgula, dementora z Pottera i czegośtam jeszcze, więc nikt mi nie wmówi, że jego prawdziwa powłoka to postać jakiegoś karate-kida w białych szatach :)

Przeciekawe zagadnienie wprowadzili twórcy tej gry.

śmiech z tego Imperatora xD

To jest wielki Imperator ?!? no f****n way

Hej ludzie, wczytajcie się uważnie w tekst - Imperator mówi z zaświatów, a to tylko jego tymczasowa cielesna powłoka. Więc ja bym stawiał że to duch Kressha.

Tak mnie jeszcze naszło...czy to mógłby być Gav Daragon?

Emperor...może przez to ze jest taki...prosty, jest oryginalniejszy.
Szkoda tyko że nie ma czerwonej skóry, ale da się to wytłumaczyć przemieszczeniem esencji Bane'a i Annedu.

No i potomkini Kressha ^^

Wiecie... gdy myślałam o wielkim, złym Imperatorze, to wyobrażałam go sobie jako nieco bardziej... męskiego? A tu mamy skina w szlafroku :P Ale komiks generalnie jest super, o wiele lepsza kreska, niż przy poprzednim i fabuła znacznie ciekawsza :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.