Książki

Premiera: "Fate of the Jedi: Allies"

StarWars.com

Trzy miesiące dzieliły nas od premiery kolejnego tomu serii książkowej Fate of the Jedi, która kontynuuje wątki rozpoczęte w seriach Nowa Era Jedi i Dziedzictwo Mocy. Dzisiaj, 25 maja, w księgarniach w USA ukazała się następna część historii, pod tytułem Allies.

Książka, napisana przez Christie Golden, jest jej drugą powieścią z uniwersum Star Wars. Wcześniej miała okazję napisać drugi tom serii FOTJ, czyli Omen. By dowiedzieć się, czy się sprawdziła, zapraszamy do przeczytania recenzji, napisanej przez Rusisa.

Sama książka liczy 384 strony. Uwaga! W poniższym opisie znajduje się dużo spoilerów dotyczących czasów Ery Dziedzictwa!

(Spoiler): Niełatwa i bezprecedensowa koalicja Jedi i Sithów wkracza do mrocznej i zdradzieckiej części kosmosu znanej jako Otchłań, by znaleźć dziwną istotę, która zasadziła się na Luke'a Skywalkera podczas jego podróży odtwarzającej pielgrzymkę swojego siostrzeńca Jacena Solo.

Sprzymierzone siły oczekują na planecie Klatooine na posiłki od Lando Calrissiana, ten kruchy sojusz jest zagrożony przez obecność Huttów. Leia, Han, Jaina i Jag stąpają po cienkiej linii pomiędzy prawem Sojuszu Galaktycznego a wspieraniu Luke'a, Bena Skywalkera i uczennicy Sith Vestary Khai, którzy mogą być jedyną szansą na poprowadzenie misji do sukcesu... lub katastrofy.
(Koniec Spoilera)
Tagi: Christie Golden (68) Przeznaczenie Jedi (Fate of the Jedi) (81)

Komentarze (9)

Okładka <3

mam nadzieje, że audiobookowa wersja będzie tak świetna jak pozostałe w serii :)

Na Amazonie jest rzeczywiście 384. Informacje brałem ze sklepu internetowego :] Już podmieniam.

Znowu Leia, znowu Han, znowu Jaina i znowu Jag grają pierwsze skrzypce... I jak tu się nie denerwować?

Ekhm - książka w wersji hardcover ma 384 strony. To e-book liczy sobie 256 page'ów :) Choć w obu przypadkach na stronie Random House cena ta sama, co chyba jest błędem ;)

Już mnie zainteresował sam spoiler. Ciekawe jak będzie z książką.

Raczej i tak nie kupię, za cienka, najwyżej w komplecie wraz z pozostałymi częściami.
@Zakrza-po pierwsze: nie USokańcy tylko USAńczycy, po drugie nie przejmuj się, bo wiele krajów nie ukończyło jeszcze NEJ.

A to nie będę czytał:P Swoją drogą frustrujące jest to czekanie na tomy 8 i 9 "Dziedzictwa" podczas gdy USokańcy i inni anglojęzyczni jadą już z następną serią. Co prawda można sprowadzić, ale ja wolę wersję PL.

Już nie mogę się doczekać, kiedy książka do mnie przyjdzie!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.