Świat Filmu

Co się kręci?

TFN

W sieci pojawiły się kolejne informacje dotyczące trzeciego już specjalnego, gwiezdnowojennego odcinka kultowego serialu animowanego Family Guy, który parodiował będzie Powrót Jedi. Jak podaje serwis TheForce.net w amerykańskim tygodniku z programem telewizyjnym TV Guide opublikowana została pierwsza grafika promująca ten projekt. Jest to przerobiony na modłę "familyguyowską" plakat Style-B z 1983 roku. Film nie ma jeszcze ustalonego tytułu (który zostanie zapewne utrzymany w stylu wcześniejszych Blue Harvest i Something, Something, Something Dark Side), została natomiast podana data premiery na DVD i Blu-ray - 21 grudnia bieżącego roku.

W artykule w "TV Guide" znalazło się ponadto kilka informacji na temat samego odcinka specjalnego. I tak:

  • Aktorzy, którzy gościnnie użyczą głosu postaciom to m.in. Carrie Fisher, Adam West, Rush Limbaugh (wcieli się w Sarlacca, co ucina cześć fanowskich spekulacji na temat tego, jaką rolę w tej części otrzyma Meg Griffin), Patrick Stewart oraz Michael Dorn.
  • Dziesięciominutowy fragment zostanie wyświetlony podczas tegorocznego San Diego Comic-Con 24 lipca.
  • W panelu poświęconym Family Guyowi na Comic-Conie gościć będą Seth MacFarlane (pomysłodawca serialu), Alex Borstein (Lois Griffin) i Seth Green (Chris Griffin).

Szczegóły w tym miejscu.
Tagi: Blue Harvest (10) Carrie Fisher (343) Epizod VI: Powrót Jedi (462) Family Guy (27) Parodia (105) Something, Something, Something Dark Side (4)

Komentarze (13)

Oglądałem Extra !!

Gdzie można pierwszą część zobaczyć ?

Fajnie. Kolejna porcja śmiechu :)

Yey! :D
Pierwsza część wymiotła <3

Globus->Jakby się przyjrzeć to faktycznie Jabba wygląda jak Joe. Biorąc pod uwagę fakt, że Huttom brak kończyn dolnych, a Swanson nie ma czucia w nogach to można z tego wycisnąć kilka fajnych i obrazoburczych żartów.

A co do tytułu: "We had a bad..." nie został oficjalnie potwierdzony. Fakt, że Han Griffin mówi to w tej grafice ( http://www.theforce.net/image_popup/image_popup_global.asp?image=http://www.theforce.net/2010/familyguyrotjteaser.jpg )nie oznacza, że jest to tytuł. Może na SDCC go potwierdzą, albo podadzą właściwy oficjalny.

something, something darkside było bardzo słabe. Niektóre żarty wręcz wciskane na siłę. Robot Chickeny były dużo lepsze.

Tytuł jest znany od daaawna - 'We have a bad feeling about this', a Jabba przypomina trochę Joe Swansona.

Dla mnie się podoba.

Lubi to.

A już cię chciałem opieprzyć :P Czy ktoś widzi, kto jest Jabbą?

Niestety, grafiki w większej rozdzielczości nie było.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.