Świat Filmu

Nowe informacje o "Family Guy: It's a Trap!"

Oficjalna

Przed kilkoma dniami informowaliśmy o panelu dotyczącym Family Guya, który odbył się w ramach SDCC 2010, a podczas którego zdradzony został tytuł trzeciego (i zarazem ostatniego) odcinka specjalnego pariodiującego Star Wars. Przepuszczona przez fantazję i poczucie humoru Setha MacFarlane'a wersja Powrotu Jedi zatytułowana została It's a Trap!, a jej premierę na nośnikach DVD i Blu-ray zaplanowano na 21 grudnia bieżącego roku.

Dziś strona StarWars.com zaprezentowała oficjalne okładki wydań DVD i Blu-ray, które prezentujemy poniżej. Została w nich wykorzystana przedstawiona wcześniej grafika, będąca wariacją na temat jednego z plakatów RotJ z nałożonym nań tytułem zapisanym charakterystyczną dla Ep. VI czcionką.


Strona oficjalna opublikowała również opis fabuły It's a Trap!, a także informacje na temat aktorów użyczających głosów postaciom. Oprócz obsady FG (m.in. Seth MacFarlane, Alex Borsten, Mila Kunis, Seth Green, Patrick Warburton) usłyszymy również Carrie Fisher, Patricka Stewarta i Michaela Dorna wcialających się ponownie w swe postaci ze Star Treka: Następnego pokolenia, Adama Westa (serial Batman z lat 60.) oraz konserwatywnego komentatora politycznego Rusha Limbaugha w roli Rancora. Ponadto na stronie widnieje informacja, iż w sklepach pojawią się zbiorcze wydania wszystkich trzech starwarsowych Family Guyów jako "doskonały prezent świąteczny"

W tym spektakularnym i wywołującym salwy śmiechu ostatnim rozdziale opowieści Luke (Chris Griffin) i Leia (Lois Griffin) udają się na Tatooine, aby uwolnić Hana Solo (Peter Griffin). By tego dokonań muszą dostać się do wnętrza twierdzy Hutta Jabby (Joe Swanson) - najbardziej przerażającego i odrażającego zarazem ganstera w galaktyce. Będący znów razem Rebelianci sprzymierzają się z plemieniem Ewoków i walczą z siłami Imperium na powierzchni lesistego księżyca Endora. Tymczasem Imperator (Carter Pewterschmidt) i Darth Vader (Stewie Griffin) knują plan sprowadzenia Luke'a na Ciemną Stronę Mocy. Młody Skywalker jest zdeterminowany ponownie ożywić tlący się w jego ojcu płomień Jedi. Galaktyczna Wojna Domowa jeszcze nigdy nie była tak wstrząsająca jak teraz, gdy siły Rebelii zbierają się, by zaatakować pozornie pozbawioną obrony i nieukończoną drugą Gwiazdę Śmierci w bitwie, która przesądzi o losach galaktyki.

Link do newsa na stronie oficjalnej.Tagi: Carrie Fisher (343) Family Guy (27) Parodia (105)

Komentarze (31)

Meg pewnie wystąpi jako kawałek mięsa, wiszący jako przynęta w pułapce Ewoków :)

No czyli jeszcze zdąży się pojawić w niedługim czasie, Giggity:D

Es ist eine Falle!

Asdark> W przypadku "Blue Harvest" nie było zbyt wielu odwołań do serialu, natomiast w "Something, Something, Something, Dark Side" znalazło się parę konkretnych smaczków, które by w pełni zrozumieć, należało obejrzeć ostatnie sezony FG. Standardowo jednak, wystarczy znać ogólny zarys postaci.
A sam serial polecam :D. Właśnie w związku z sezonem ogórkowym /nie kojarzyć z żadnym warzywnym mistrzem/ sobie go przypominam ;).

Asdark->Warto chociaż ogólnie orientować się w serialu, żeby docenić dlaczego akurat ta, a nie inna postać z FG parodiuje tego, czy innego bohatera z SW (np. to, że Bobą Fettem jest Ernie the Giant Chicken nie jest przypadkiem, bo z Peterem Griffinem nie znoszą się i tłuką wzajemnie).

"Family Guy" jest bardzo śmieszny.

Trzeba znać cały seriał FG aby cieszyć się trylogią parodiującą SW? Pytam, bo widziałem tylko pierwszy sezon FG

Wolałbym Picarda i Worfa w Robot Chicken III

Your mind can't comprehend the show of this magnitud... It's a trap!

It's a Tarp!

It's a muttafuckin Trap!

It's a Trap !

Is it a trap?

i tak nic nie przebije 'Turn the Ship Around' z 'Something Something Something Dark Side' :)

It's a trap

C-C-Combo breaker:)
Spoko, humor w FG jest genialny, nie mogę się doczekać:D

It's a Trap!

It's a Trap!

It's a Trap!

It's a Trap!

Kapitan Picard i Worf w powrocie Jedi? Może będzie to lepsze niż poprzednie FG

It's a Trap!

It's a Trap!

Globus->No raczej:)

Zostaliśmy zdradzeni!

Opis fabuły nie zaskakuje :]

It's a Trap!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.