Gry komputerowe

Haden Blackman odszedł z LucasArts

IGN

Producent „The Force Unleashed II” Haden Blackman zrezygnował z pracy w LucasArts. Jak sam przyznał: „podjęcie tej decyzji nie przyszło łatwo. Ale to chyba najlepszy moment by ruszyć i podjąć nowe wyzwania i wprowadzić swoją karierę zawodową w nową fazę.” Haden Blackman pełni w LucasArts funkcję dyrektora wykonawczego. Spędził w firmie 13 lat, a na liście jego dorobków znajdują się takie tytuły jak: „Force Commander”, „Bounty Hunter” czy chociażby pierwsza część „The Force Unleashed”.

Blackman współpracował także z innymi wydawcami Star Wars, dzięki czemu miał swój wkład w tworzeniu: „The New Essential Guide to Vehicles and Vessels” oraz wielu komiksów. Być może to jest ścieżka, jaką Haden obierze na najbliższe lata. Na Comic-Conie w San Diego Randy Stradley zdradził przecież, że Blackman zajmie się pisaniem serii o Lordzie Vaderze, która będzie kroniką jednej z największych jego porażek. To byłoby również wytłumaczenie słów byłego producenta LucasArts, który w wywiadach mówił, że jest jeszcze wiele historii do opowiedzenia w przypadku projektu „The Force Unleashed”.

Szczegóły zawodowej przyszłości Hadena poznamy z pewnością na Celebtration V, które za 12 dni odbędzie się w amerykańskim Orlando.Tagi: Haden Blackman (76) LucasArts (107)

Komentarze (19)

Może przynajmniej nie będzie TFU 3. A jego gry zrobione do tej pory do mnie nie nastawiły pozytywnie, poza BH, w które nie grałem.
Idź Precz!

Gość czuje klimat SW bliższy klasycznemu, co zresztą udowodnił w komiksach. O TFU2 nie ma co się martwić, bo pewnie już jest ukończone, albo pozostały tylko szlify.

Oj szkoda :< Ważne, żeby TFU2 było świetne (podobno takie jest)

Co w takim razie z TFU2 : < !?

Niech se idzie!

Dobrze mu tak.

dobrze mu wyszły Bounty Hunter i THF

A niech se odchodzi.
Co, robi łachę że jest ?

Nareszcie odszedł .

Blackman starwarsów z pewnością nie porzuci, a przydałby się LucasArtowi jakiś świeży punkt widzenia, więc może na dobrze to wszystkim wyjdzie.

dobrze że od tych wyzyskiwaczy odszedł

no cóż, życie.

Nie... niemożliwe! Kto... teraz wyda The Force Unleashed II?!

Lucas: "Dobra Blackman pora kończyć, co?"
Blackman: "Przygotuję wymówienie"
Lucas: "Deal"

Czyżby konkurencja podkupiła?

źle mu było ?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.