Świat Filmu

Co się kręci?

Różne

Podczas premiery obrazu Takers Hayden Christensen przyznał, iż prowadzi rozmowy w sprawie realizacji sequelu widowiskowego filmu SF Jumper, w którym zagrał główną rolę. Kanadyjski aktor stwierdził, iż ewentualna kontynuacja byłaby mroczniejsza od poprzednika, a główny bohater David Rice mógłby być w niej ścigany przez swą matkę lub siostrę, które również posiadają umiejętność "skakania", czyli teleportacji.

Wyreżyserowany przez Douga Limana Jumper (ekranizacja powieści Stevena Goulda z 1992 roku) miał premierę przed dwoma laty i pomimo negatywnego przyjęcia przez krytykę okazał się sukcesem i zarabiając ponad 220 mln dolarów (przy budżecie wynoszącym 85 mln). Na planie Hayden poznał (byłą już) narzeczoną Rachel Bilson. Jumper to bez wątpienia najpopularniejszy spośród filmów, w których Christensen zagrał po zakończeniu pracy nad Nową Trylogią.

Takers w reżyserii Johna Luessenhopa to film sensacyjny z Haydenem w jednej z głównych ról. Napisany przez Petera Allena, Gabriela Casseusa wspólnie z reżyserem scenariusz traktuje o grupie przestępców, których plan kradzieży 20 mln dolarów zostaje pokrzyżowany przez twardego policyjnego detektywa. Obok Christensena na ekranie zobaczymy Matta Dillona, Idrisa Elbę, Paula Walkera, Chrisa Browna i Zoe Saldanę. Autorem zdjęć jest Michael Barrett, zaś ścieżkę dźwiękową skomponował Paul Haslinger. Na ekrany w USA film wejdzie 27 sierpnia (pierwotnie planowano luty, później maj). Premiera w Polsce prawdopodobnie 3 września. Zwiastun dostępny jest tutaj.Tagi: Hayden Christensen (212)

Komentarze (3)

Hayden lubi grać w czarnych kostiumach.

Scena ze sposobem na bankowóz w "Takers" troszkę skopiowana z (kiepskiego swoją drogą)remake'u "The Italian Job".

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.