Różne

Schaby Jabby #51

SWExtreme

Po tercetowym i zarazem złotym wydaniu „Schabów Jabby” pora na nieco spokojniejsze klimaty. Audycja wraca na stare tory, dziś w niej mowa będzie o tym jak dzieci postrzegają Star Wars, czy kojarzą w ogóle bohaterów Sagi i czy pociąga ona najmłodszych równie mocno jak te starsze pokolenia. Temat ten wybrano nie bez kozery, ekipa Star Wars Extreme w przebraniach Dartha Vadera i Boby Fetta odwiedziła jedno z warszawskich przedszkoli, o czym możecie poczytać tutaj. Chłopaki nagrali tam sporo materiału z dzieciakami, który zaprezentują w trakcie audycji. Ten sam Vader i Fett, w asyście szturmowca, byli również na Festiwalu Kultury Dalekiego Wschodu, ich fotorelację z imprezy znajdziecie w tym miejscu. W programie będzie też rozwiązanie konkursu na schabojabbowy wierszyk. „Schaby Jabby” numer 51 poprowadzą: Łukasz Wasilewski i Maciej Szczepański. Audycję będzie można odsłuchać w Akademickim Radiu Kampus dzisiaj od godziny 17.

Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą posłuchać Akademickiego Radia Kampus na częstotliwości 97,1 FM, alternatywą jest możliwość słuchania radia przez internet za pomocą odtwarzacza mp3, wystarczy kliknąć tutaj by połączyć się z serwerem rozgłośni.

Pliki audio z poprzednimi „Schabami Jabby” znajdziecie na stronie Star Wars Extreme w dziale Artykuły, lub w inny łatwy sposób, poprzez włączenie odtwarzacza umieszczonego po prawej stronie w menu.


Temat na forumTagi: Schaby Jabby (56) Star Wars Extreme (55)

Komentarze (5)

nie wiecie przypadkiem gdzie można nabyć taki strój Vadera? i za ile? pisać na PW

Co nie słucha? Jak nie słucha? Jak słucha, ale nie na żywo.

Dzieciaki się pewnie zdziwiły że ten w czarnej zbroi to Anakin.

Nikt was nie słucha.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.