Spoza galaktyki

"Mass Effect: Podniesienie" już w księgarniach

Fabryka Słów

W piątek na polskim rynku ukazało się Podniesienie - druga powieść Drew Karpyshyna osadzona w uniwersum Mass Effecta. Jak już podawaliśmy, zmieniło się wydawnictwo zajmujące się serią: ISĘ zastąpiła Fabryka Słów. Książka kosztuje 33,90 zł, a jej tłumaczką jest Milena Wójtowicz. Co ciekawe, Fabryka ostatecznie nie zastosowała żadnego z pięciu proponowanych projektów okładki, tylko wersję znaną z amerykańskiego wydania Podniesienia.

Teraz pozostaje nam czekać na premierę Retribution - trzeciego tomu autorstwa Drew.

Ludzkość wyrwała się z okowów Ziemi, ale nie odnalazła oblicza Boga. Zamiast niego odkryła galaktyczną społeczność. Jeśli chciała przetrwać musiała się adaptować i ewoluować.
Mała Gillian Grayson. Nieprzydatna do czasu odkrycia jej zdolności: biotycznego potencjału większego niż u dzieci objętych Projektem Podniesienie. Większego niż wszystko z czym dotąd zetknęli się naukowcy.
W walce o wyniesienie Ziemi i jej mieszkańców ponad inne rasy, Gilian znaczy teraz wszystko - jako narzędzie. I nic, jako istota.
Na szczęście jest ktoś, kto w jej obronie gotowy jest rzucić wyzwanie wrogom i przeciwnościom losu. Tylko czy to wystarczy?
Agenci Cerberusa są wszędzie - Jeśli Człowiek Iluzja czegoś chce - Człowiek Iluzja to dostaje.Tagi: Drew Karpyshyn (90) Fabryka Słów (7) Mass Effect (13)

Komentarze (9)

Mam już obie, Objawienie od sierpnia, a Podniesienie od 14 listopada!!! :) Drew Karpyshyn rządzi!!! XD

ile części po polsku tego wyszło ???

Te fajna okładka, fajna fabuła kroi się następna książka na półce.

Muszę mieć tę książkę! Drew Karpyshyn rządzi!!!!!!!!!! :) :) :)

CZUOFIEK ILUZJA!

Dobrze, że jest Lacy

Mała Zoe Graystone, nieprzydatna w ogóle. :<

Graystone? :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Spoza galaktyki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.