Komiksy

Zbiorczy Dark Times za oceanem

DiamondComics.com

Po wielu miesiącach oczekiwania w Stanach Zjednoczonych ukazał się czwarty tom cyklu Dark Times opisujący historie pt. "Blue Harvest". Według pierwszych zapowiedzi komiks planowano wydać w kwietniu tego roku, jednak przedłużające się prace nad stroną graficzną wpłynęły na przesunięcie premiery.

Dark Times Volume #4: Blue Harvest - TPB

Trzy miesiące po wydarzeniach z filmu Zemsta Sithów ...
W czasach, gdy Jedi są zbiegami, jeden z tych który przeżył Jedi Dass Jennir stara się żyć jako ukrywający się przestępca, bez konieczności stania się nim naprawdę. Przyjmując pracę od tajemniczej piękności, Jennir przystępuje do pozbycia się z jej miasta gangu łowców niewolników. Jednak kiedy stwierdza, że jego pracodawczyni nie była z nim całkowicie szczera, zaczyna wątpić w słuszność sprawy. Zbieg, czy nie, jest jedna rzecz, którą wie na pewno: przyrzekł ocalić to miasto, a Jedi nigdy nie daje za wygraną!
Tymczasem Darth Vader dokonuje odkrycia, które każe mu zakwestionować jego przyszłoś i plany Imperatora Palpatine'a. W tych mrocznych czasach rodzi się wiele pytań, a odpowiedzi jest niewiele!
To zbiorcze wydanie zawiera historię wydaną oryginalnie w zeszytach Dark Times #13-17.
Scenariusz Mick Harrison, rysunki i okładka Douglas Wheatley, kolory Dave McCaig, Chris Chuckry oraz Dan Jackson. Cena 17,99$, 136 stron. Preview dostępne tutaj.

Temat na forum.Tagi: Blue Harvest (10) Dark Horse Comics (783) Mroczne czasy (Dark Times) (143) TPB (138)

Komentarze (5)

Całkie niezły komiks.

Balav ->> żeby kolejne numery wychodziły w terminie

Kapitalny story-arc garściami czerpiący ze "Straży przybocznej" Kurosawy (albo z "Ostatniego sprawiedliwego", jak ktoś woli). Pasjonująca fabuła plus wyśmienite rysunki Douga W. - czego chcieć więcej od komiksu SW?

Świetna miniseria. :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.