Bastion

Wyniki konkursu na odtworzenie scenki z "Wojen klonów"


Niecały tydzień temu zakończył się konkurs na odtworzenie scenki z "Wojen klonów". Waszym zadaniem było wybranie sobie dowolnej sceny z serialu i odtworzenie jej za pomocą dowolnej techniki, jaką tylko byście wybrali. Ważne było to, aby patrząc na efekt końcowy rzeczywiście dało się zidentyfikować konkretną scenę. Decyzją jury, najlepszą nadesłaną pracę przysłała hashhana, gratulujemy! Poniżej możecie zobaczyć zwycięską pracę. Przedstawiona jest na niej scenka z odcinka "The Hidden Enemy" [sezon 1, odcinek 16], Anakin Skywalker 'otwierający' okno, przez które będzie ruszać z żołnierzami na ratunek Kenobiemu.Tym samym wygrała nagrodę w postaci trzech płyt dvd z serialu "Wojny klonów", zawierających pierwsze 16 odcinków.

Sponsorem nagrody jest firma Galapagos, dystrybutor filmów i seriali na DVD i BD, która w tym miesiącu wydała pierwszy sezon serialu "Wojny klonów". Więcej o wydaniu możecie przeczytać w tym miejscu.

Tagi: Galapagos (34) Konkurs (395)

Komentarze (24)

Dziwne... Sam nie wiem co o tym sądzić, powiem że nie jest złe, ale to Christophsis (panorama) to trochę błąd rzeczowy, tam nie było takich budynków. Pozatym okej, ale też dziwna kreska. Ale i tak gratuluję, sam bym tak nie zrobił.

gratulacje

Nie lubię takich prac.Na pewno były lepsze

Reivo-dobrze powiedziane

Ostatni panel nie wyszedł. Reszta... Cóż. Czy to był Anakin? XD

Ciekawam innych prac nn.

Podobać się nie musi, jasne. Nikt nie oczekuje, że wszystkim przypadnie do gustu (te jak wiadomo są różne). Ale po co pisać takie wypowiedzi jak niektórzy poniżej?
Osobiście uważam, że krytyka jest jak najbardziej potrzebna - tylko niech będzie to krytyka KONSTRUKTYWNA - taka która pozwoli się rozwijać, a nie która powoduje przykrość.
Kurde, dlaczego niektórzy nie mogą zrozumieć, że konkursy na Bastionie mają na celu dobrą zabawę, a nagrody są tylko wisienką na torcie.
A zwycięzcy należą się gratulacje. Tyle ode mnie

neVen -> Krytykować można ale jak widzę teksty pokroju "Jakbym wiedzial, ze tak poziom bedzie to zrobilbym cos z Lego... " czy "Znam wiele osób, które takie obrazki robią na lekcjach." to mi się nóż w kieszeni otwiera. Wszyscy wszystko zrobią lepiej ale im się nie chce, ale by zrobili jakby wiedzieli, że wygrają, ale cośtam.. To nie jest krytyka, to jest przechwalanie się na zasadzie "ja potrafiłbym lepiej ale mi się nie chciało". To jest dopiero bez sensu.

krytykować można, ale mądrze.

Twierdzicie, że nie wolno nic krytykować? Jeśli książka jest słaba, to nie skrytykujesz jej, bo lepszej nie napiszesz. Jeżeli film jest gniotem, to też nie krytykujecie, bo lepszego nie nakręcicie. Jeżeli rysunek jest do bani, to też nie krytykujecie, bo lepszego nie narysujecie. B-e-z s-e-n-s-u.

Do wszystkich, którym się nie podobało -> A może by tak samemu spróbować i zrobić coś lepszego? Wszyscy nagle są tacy utalentowani, lub znają ludzi, którzy by lepsze prace zrobili... Ale jakoś nikomu się nie chce? Ahaaa.. Krytykować najłatwiej ;)

Ja rozumiem, czekacie aż jako nagrody będą samochody rozdawane, wtedy dopiero raczycie coś zrobić samemu...

poza tym co to za argumentacja, że wykonany ołówkiem? na asp większośc prac się robi ołówkiem więc co z nim niby nie tak :P

Rysunek nie jest słabiutki, jest dobry prawidłowo. A skoro znasz takie osoby to pozazdrościc zdolnych kolegów. proste.

Poziom musiał być strasznie niski, skoro ten rysunek wygrał. Prosta, strasznie mangowa kreska, rysunek robiony ołówkiem.

@samuraj neron : To nie są żadne kompleksy, rysunek jest słabiutki i basta. Znam wiele osób, które takie obrazki robią na lekcjach.

Zal... Jakbym wiedzial, ze tak poziom bedzie to zrobilbym cos z Lego...

kompleksy niektórych mnie powalają

x)

sorry... ale jeśli to jest najlepsza praca to ja naprawdę nie chcę oglądać pozostałych...

Gratuluje! Teraz wszystko w "Informacje na czasie" to wyniki konkursów :P

To robi brak kamery:( Ale i tak jest niezłe.

Szkoda, że nie zaprezentowano innych prac.

A czwartą se dokupisz :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.