Książki

Zapowiedź "Oblężenia"

Amber

Na stronie wydawnictwa Amber, ukazała się zapowiedź zbliżającej się, najnowszej, książki z serii Star Wars. Jest to druga część dylogii Gambit, toczącej się podczas Wojen Klonów. Oblężenie będzie ostatnią książką wydaną w tym roku, jej premiera to 07.12.2010 r. Po niej przyjdzie nam odpocząć od tematyki Wojen Klonów przynajmniej na pół roku.
Oblężenie napisała Karen Miller, a tłumaczeniem zajęło się dwoje znanych nam tłumaczy książek Star Wars: Anna Hikiert i Andrzej Syrzycki. Za 416 stron przygód z naszymi ulubionymi bohaterami przyjdzie nam zapłacić 34.80 zł. Odsyłamy jednak do ciekawej promocji Amberu, gdzie pozycja ta kosztuje osiem złotych mniej.Piąty tom cyklu WOJNY KLONÓW

Odległa planeta w Zewnętrznych Rubieżach nie ma znaczenia strategicznego ani politycznego, a jednak została zaatakowana przez Separatystów. Wysłani na Lanteeb Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker odkrywają jej sekret – lecz mogą nie zdążyć go ujawnić. Ścigani przez roboty bojowe Separatystów chronią się w górniczej wiosce, która staje się pułapką…


A już na nowy rok, w styczniu, będziemy mogli przejść się po zimnych korytarzach Gwiazdy ŚmierciTagi: Amber (525) Karen Miller (31)

Komentarze (13)

A, Seller, czy to znaczy że "Karolcia i niebieski koralik" nie jest książką dla dzieci? Bo z tego co pamiętam to tam nie było ilustracji, przynajmniej w tej wersji którą czytałem.

No a jak, przecież z 7 razy czytał młodzieżowy Atak Klonów.
Tylko czy to znaczy że 7 razy wziął książkę w ręce żeby poczytać i np przeczytał po 3 strony za każdym razem, czy 7 razy całość?
Swoją drogą to nie wiedziałem nawet że ta młodzieżowa wersja została wydana w Polsce.

A ty Sellerze się znasz?

Bardzo fajnie.

smajlush>>> To są młodziezówki. Tak samo jak Uczeń Jedi lub Młodzi rycerze Jedi. Zresztą wystarczy poczytać The Clone Wars i młodzieżowy Atak klonów. Styl bardzo podobny. Poza tym The Clone Warsy są wydane w podobny sposób co Uczeń Jedi i tak samo jak ta seria mają uproszczona fabułę.
A poza tym książeczki dla dzieci nie mają tyle tekstu i mają ilustracje.
Nie znasz się na książkach SW to się nie wypowiadaj. Ja młodzieżowy Atak klonów czytałem z 7 razy i powiem ci, że książki TCW mają bardzo podobny poziom i styl.

Sellerze, Hachette to nie są książki młodzieżowe, tylko bajki dla ignoranckich 5 - 10 latków. Młodzieżowi to "Spadkobiercy Mocy" byli.
A książkę, jeśli przeczytam to tylko w Eng, bo "Jeśli czytać o głupotach to tylko po Angielsku" - jak mawia mój tata, a ja do osiągnięcia wieku pełnoletniego muszę się z nim zgadzać...

O w mordę, a ja nie kupiłem jeszcze ani Komandosów Imperium, ani Dzikiej przestrzeni, ani Żadnych jeńców. Pierwszego Gambita pewnie też jeszcze przez długi czas nie kupię.

Ehh.... czas umierać...

Kupić kupię, ale kiedy przeczytam do nie wiem xD btw. dobrze, że będzie zmiana tematu w wydawanych książkach :)

"Po niej przyjdzie nam odpocząć od tematyki Wojen Klonów przynajmniej na pół roku."
Niekoniecznie. Hachette może coś wydać z Wojen klonów, ale jeśli chodzi książki normalne (nie młodzieżowe) to chyba odpoczniemy dłużej, bo już wszystkie książki z Wojen klonów zostały wydane, a w USA nie zapowiedziano żadnych nowych.

Niezła okładka.

Uf, bo z kasą powoli przestawałem nadążać:P Teraz chronologicznie dobić do Zemsty Sithów i kupować tanio używki na allegro:)

Shedao Shai -> No i alleluja! :D

"Po niej przyjdzie nam odpocząć od tematyki Wojen Klonów przynajmniej na pół roku."

Hip hip hura! ;D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.