Fandom

LXXXI Spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars

BFSW

Najbliższy weekend w Bydgoszczy upłynie pod znakiem wyborów: mieszkańcy miasta wybiorą sobie prezydenta a członkowie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars nowego (starego?) prezesa.

Pierwsza sobota każdego miesiąca to oczywiście data spotkań BFSW. Nie inaczej jest i tym razem. Niestety nastąpi mała zmiana miejsca spotkania. W najbliższą niedzielę w Bydgoszczy odbywa się II Tura Wyborów na urząd prezydenta miasta, więc MDK 4 (miejsce naszych spotkań), jako lokal wyborczy, jest w najbliższy weekend zamknięty i osoby trzecie nie mogą przebywać na takim terenie. Jest to ogólny przepis dotyczący właśnie takich placówek. Spotkamy się tym razem wyjątkowo w kawiarni artystycznej „Węgliszek”, o godz. 16:00. „Węgliszek” mieści się na rogu Starego Rynku i ul. Batorego, zaraz obok Delikatesów Wiedeńskich. Dla nas to spotkanie też jest istotne z jednego powodu: wybory do Zarządu BFSW, które odbywają się co roku w grudniu. Dokończony zostanie również turniej Pazaaka z zeszłego miesiąca. Zatem przybywajcie.

P.S. W tym miesiącu będzie miało jeszcze jedno, nieoficjalne spotkanie przed Nowym Rokiem, które odbędzie się 18 grudnia w MDK 4. Dokładne info pojawi się w następnym tygodniu.Tagi: Bydgoszcz (146)

Komentarze (2)

dziękujemy i wzajemnie Rycu :)

Dla Bydgoskiego fanklubu wszystkiego najlepszego na święta :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.