Fandom

Żołnierze Imperium promują gwiezdne zabawki...

Polish GarrisonPolski oddział 501. Legionu zaprasza młodszych i starszych fanów do spotkania w sklepach sieci SMYK. Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje:

„Święta zbliżają się wielkimi krokami – Imperator ubiera choinkowe drzewko, Lord Vader piecze pachnący piernik, a moff Tarkin uczy się grać kolędy na gitarze. Co robią w tym czasie szeregowi żołnierze Imperium z Polish Garrison? Zdobywają sklepy SMYK w największych polskich miastach, promując w nich zabawki firmy Hasbro z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Tegoroczna akcja promocyjna jest drugą edycją współpracy firmy Hasbro i Legionu 501. Tak jak w roku ubiegłym, tak i tym razem głównym zadaniem wysłanników Imperatora jest zainteresowanie dzieci Gwiezdnymi Wojnami poprzez szeroko pojętą zabawę.

Jak dotąd żołnierze Polish Garrison pojawili się w trzech sklepach SMYK. 20 listopada odwiedzili gdańską Matarnię (minirelacja), a w ostatni weekend listopada zajęli dwa sklepy w strategicznych polskich miastach – Bydgoszczy i Wrocławiu. Działania legionistów odbywały się w sobotnie popołudnie (od godziny 12:00 do18:00) i polegały na promocji zabawek z gwiezdnego uniwersum w centrach handlowych – bydgoskim Focus Parku i wrocławskiej Magnolii. Zadaniem żołnierzy było zapoznanie klientów z najnowszą ofertą zabawek z firmy Hasbro, a przy tym podszkolenie dzieci w znajomości sagi Star Wars. Mali kadeci mogli przekonać się na własne oczy, że strzelanie z blastera to nie bułka z masłem, a złożenie własnego miecza świetlnego wymaga nie lada umiejętności. Siły imperialne chętnie służyły pomocą, ale dzieci jak zwykle zawstydzały je celnymi strzałami i ogromną wiedzą na temat gwiezdnej sagi.

Na kolejną odsłonę spotkań z Legionem 501. w sklepach z zabawkami SMYK żołnierze serdecznie zapraszają ponownie do Bydgoszczy (już w ten weekend, 4 grudnia) i Warszawy (weekend 11 i 12 grudnia). Ostatnim przystankiem dla sił Imperium w tegorocznej akcji promocyjnej będzie Wrocław, w którym żołnierze Imperatora pojawią się drugi raz 18 grudnia.


Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z obu akcji przeprowadzonych 27 listopada:

Imperialny oddział bez problemów zdobył SMYK w bydgoskim Focus Parku.


Anakin Skywalker pełnił wartę w SMYKu wrocławskim...


...wtórował mu Tusken, który rozdawał ulotki.


Dzieci chętnie próbowały swoich sił w składaniu miecza świetlnego...... i równie ochoczo szkoliły się w strzelaniu z blastera.
Tagi: 501st Legion (133) Bydgoszcz (146) Hasbro (585) Polish Garrison (128) Relacja (276) Warszawa (309) Wrocław (347)

Komentarze (16)

Dzięki. Jutro mam w domu nalot klonów i może zabiorę je do Focusa.

W którym SMYKU w Bydgoszczy będziecie?

@Ephant Mon
Ze szczęścia :D

ja bym się popłakał gdyby Tusken chciał mi dać ulotkę

ciekawe czy dzieciaki się nie bały?:)

No a za promocje zabawek jakieś pieniądze są?

A Łódź?!:( Duże dzieci też chcą:(

YangObi preferuje spanking z użyciem miecza świetlnego ;)

No daj spokój, miecz świetlny mu tam utknął i dzieciaczek próbuje wyciągnąć xD.
Btw sorry za literówkę w nicku, w poprzednim poście.

@samurai, to od stołu? xD

o nie! znowu to dziecko w dziwnej pozycji :D

Hej, hej, ja też promowałem zabawki :] Rozdawanie ulotek to nie zabawa!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.