Komiksy

Nadciąga Imperium

DiamondComics.com

Za oceanem do sprzedaży trafił siedemnasty tom Omnibusa. W środku znalazły się historie z wydawanej kilka lat temu serii Empire. Na pewno będzie to ciekawa pozycja dla miłośników tej serii

Omnibus: At War with the Empire Volume #1

Zebrano tu opowieści o pierwszych dniach Sojuszu Rebeliantów i początkach jego wojny z Imperium, opowieści o galaktyce Star Wars, umiejscowione przed, w trakcie i po wydarzeniach ze Star Wars: A New Hope!
W tym tomie: DarthVader i Imperator Palpatine są celem zamachu zdradzieckich urzędników Imperium, księżniczka Leia pierwszy raz poczuje smak wojny i poniesie ofiary, których wymaga nadchodząca rebelia, Vader, po przeżyciu zniszczenia Gwiazdy Śmierci, musi walczyć, aby stać się przywódcą stada dzikich zwierząt oraz wiele innych historii!
Komiks zawiera historie wydane w Empire #1-6, #10-11, #13-14, #19-22, #24-25 i #31. Włączając 88-stronicową historię pt. Betrayal! Pozostałe historie to Princess... Warrior, The Short, Happy Life of Roons Sewell, What Sin Loyality, The Savage Heart, Target: Vader, A Little Piece of Home, Alone Together, Idiot’s Array oraz The Price of Power.
Różni twórcy. Cena 24,99$, 408 stron. Preview dostępne tutaj.Tagi: Dark Horse Comics (790) Empire (133) Omnibus (80)

Komentarze (4)

@Rycu
jak się pojawi

Nawet tanie , kupie jak się pojawi w księgarniach.

Jest Boba ? Jest. Warto wiec kupic. xD

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.