Książki

Zapowiedź ''Niezwyciężonego''

Amber

Na stronie internetowej wydawnictwa Amber ukazała się zapowiedź ostatniego, dziewiątego tomu serii "Dziedzictwo Mocy". Powieść "Niezwyciężony" autorstwa Troya Denninga pojawi się w księgarniach już 7 kwietnia (czwartek). Objętość książki podawana na stronie wydawnictwa to 400 stron, natomiast cena nie została jeszcze ustalona. Przekładem zajęła się Anna Hikiert. Poniżej opis z tyłu okładki:

Tom 9 cyklu z bohaterami słynnej serii Nowa era Jedi

Konflikt między Jedi a Galaktycznym Sojuszem wszedł w ostateczną fazę. Straty obu stron są druzgocące, ale gra toczy się o najwyższą stawkę: przyszłość galaktyki.
Zakon z trudem podnosi się po miażdżącym ciosie, jakim była śmierć Mary Jade Skywalker i zabójstwo Gilada Pellaeona. Sojusz pod dowództwem Lorda Sithów Dartha Caedusa rośnie w siłę. Czy ktokolwiek jest w stanie go powstrzymać?
Rozdarty między żądzą zemsty a poczuciem obowiązku Mistrz Skywalker szuka wsparcia w Mocy – lecz otrzymuje przerażającą wizję galaktyki gnębionej jarzmem tyranii jeszcze okrutniejszej niż rządy Palpatine’a. Jedynym wyjściem jest rzucenie wszystkich sił Jedi do ostatniej, rozpaczliwej misji: zgładzenia Dartha Caedusa.
Ale tylko jeden człowiek może pokonać potwora, w którego zmienił się Jacen Solo…


Ponadto do tłumaczenia w ostatnich dniach trafiły dwa pierwsze tomy serii "Fate of the Jedi" - "Outcast" oraz "Omen". Z informacji uzyskanych od wydawnictwa wynika, że ukażą się kolejno w lipcu i sierpniu.

Wszystkie zapowiedzi znajdziecie tutaj>>>.Tagi: Amber (525) Legacy of the Force (116) Troy Denning (138)

Komentarze (33)

nie ma co się przedwcześnie cieszyć - Objawienie opóźnione to pewnie i ostatni tom wyjdzie pod koniec kwietnia :/

Fajnie, że zaczną wydawać Fate of the Jedi. Mam nadzieję, że będą to robić na zmianę z wydanymi ostatnimi czasy one shotami i trylogią Dark Forces :)

Teraz jestem tego pewny, nie wiem co było w nim nie tak, ale choć powinna być informacja za co została usunięta. Z góry dziękuje za fatygę. Co do zapowiedzi "Niezwyciężonego", czekałem na tą część, wreszcie ponownie krąg się dopełnił.

Kwarc >>> Ponoć tytuł nie odnosi się do tej osoby, którą masz na myśli. Tak przynajmniej pisała FaultFett na forum.

Melethron >>> Psujesz innym radość z Gwiezdnych wojen. Zamiast cieszyć się SW z innymi ty wszczynasz kłótnie i psujesz innym pozytywny nastrój. Poza tym offtopujesz na potęgę spoilerujac innym zakończenie ważnych źródeł. To, że ty masz czas oglądać/ czytać wszystko zaraz po premierze nie znaczy, że masz psuć przyjemność innym. Nie każdy ma czas być na bieżąco, albo woli poczekać do polskiego wydania.

Hmm... nie powinno być "Niezwyciężona" czasem?

Melethron bój się.Seller juz do ciebie jedzie

SELLER NIGDY CI TEGO NIE WYBACZY!

Seller -> zmieniając pewną wypowiedź: "jestem nerfopasem, ale nie jestem wredny ;)" w sumie mógłbym uznać to za obrazę, ale o byle co się nie obrażam. Swoją wypowiedzią umieściłeś uśmiech na mojej twarzy oraz screen na dysku :)

Melethron>>> Gościu! Ogarnij się niespoileruj innym!
Wiadomo, że muszę znać filmy i nie mogę mieć pretensji, że ktoś mi napisze, ze Vader jest ojcem Luke'a, ale te źródła wyszły nie dawno. Daj innym się z nimi zapoznać. Nie każdy ma tyle czasu by zaraz po premierze zdążyć coś przeczytać. A takie wredne nerfopasy jak ty psują im radość z czytania/ oglądania.
NIGDY CI TEGO NIE WYBACZĘ!

Seller -> mam czekać rok by coś poznać? no chyba kpisz. Ostrzeżenie za spoilerowanie? może ban od razu? jeśli wchodzisz na stronę o danym uniwersum lub gdzie są określone informacje to spodziewaj się, że możesz natknąć się na spoiler w każdym momencie. przeglądając twój profil, widzę, że nie czytałeś pewnej trylogii do końca: Darth Bane [mod edit] kupuje nowe skarpety [/mod edit].

Melethron i Mario, widzę, że jak nie ma Ossusa to broicie tutaj xD.

Mariobaryla>>> Na polskim CN jeszcze nie leciało, wiec jest wielkim spoilerem. Nie minął jeszcze nawet rok od emisji odcinka. Nie każdy ma czas śledzić TCW zaraz po premierze.
Wiem jak skończy się DM. Dlatego wejście tu mi nie zaszkodzi.
Jak nie ma opcji Spoiler to trzeba ostrzegać, że się wali takie teksty.
I co z tego, że to nie Lost? To już znaczy, że można psuć innym niespodziankę?

IMO powinno się karać za spoilerowanie innym bez ostrzeżenia. może wtedy ludzie by się nauczyli, że tego się nie robi.

Mariobaryla> Zaspoilerowales mu, mogl myslec ze Jacen zginie a Jaina na okladce walczy z Lukiem! x<

Seller -> zgadzam się co do spoilerów, ale bez przesady, zdaje się, że odcinek wyemitowano już jakiś czas temu, a sprawa była głośna. Gdyby się sugerować polskim wydaniem, to spoiler-alert obowiązywałby na sto lat, bo przecież mało kto ma polskie CN i ogląda na nim TCW. Owszem, najlepiej unikać spoilerów jak się da, ale akurat TCW jest taką serią, że szczerze wątpię, by ktokolwiek się pociął, że dowiedział się o śmierci postaci. To nie żaden Lost ani nic w tym guście. A co do tych okładek i tytułów to już nie popadajmy w paranoję ;p W ogóle to na tej zasadzie nie powinieneś zaglądać do tego newsa bo poznałeś opis książki i okładkę i wiesz, że Jaina i Jacen nie zginą w Objawieniu, które wyjdzie u nas dopiero jutro, lol :D

Oj Seller, Seller. Przecież to wszystko z miłości do twojej nienawiści do spoilerów. Miałem nadzieję, że nie oglądasz trzeciego sezonu TCW, więc chciałem ci zepsuć dzień :( Nie przejmuj się, zaspoileruje ci czymś innym w przyszłości :)

Seller -> jak będą wydawać bez przerw, to ja dziękuję. Ostatnio wyszła masa obiecujących one shotów, a na horyzoncie kolejne. A jak zaczną wydawać FotJ ciągiem, to do marca 2012 włącznie nie wyjdzie nic, co mógłbym kupić. Poza Gwiazdą Śmierci, i zupełnie nie interesującymi mnie Ruinami, od maja 2010 żadnych one shotów... W ten sposób osoby nie czytające LotF itd. znowu będą musiały czekać na coś sto tysięcy lat. Myślę jednak, że po jakichś ~3 tomach będzie przerwa.

Melethron >>> Nie spoileruj. Ja niestety już o tym wiedziałem, ale inni mogli nie wiedzieć. Nie wolno zdradzać zakończeń.
Spoilery psują przyjemność czytania/ oglądania. Po co zdradzać komuś jak coś się skończy. Niech sam zobaczy. Wkurza mnie, gdy osoby znające angielski spoilerują fanom, którzy wydają pieniądze by wspierać polskie wydania.

Spoilery to zło. To, ze tobie spoilery nie przeszkadzają to nie znaczy, ze masz spoilerować innym. Ja na przykład nie chce wiedzieć kompletnie nic o FotJ póki nie zacznę go czytać. Nawet nie chcę wiedzieć kto jest na okładkach następnych tomów i jak się nazywają (to też spoilery: Jak na okładce 5 tomu będzie postać X to wiadomo, że nie zginie w tomie 2 czy 3. i już psuje to zaskoczenie). I nie spoileruj mi, że seria jest lipna, bo przez to teraz ci którzy nie czytali, będą podchodzili i oceniali ją inaczej niż gdyby podchodzili do niej z czystym umysłem.

Nie wolno spoilerować!

Seller - daruj sobie to użalanie się nad treścią spojlerów. FotJ akurat mogliby wydać w innych terminach bo to podobno lipna seria. Na zakończenie chciałbym ci powiedzieć, że Even Piell zginął w TCW, a nie w Pogromie Jedi, taki mały spoiler :(

To Sokół Millenium będzie w maju zamiast w czerwcu, a Ruiny Dantooine wypadły poza pierwszą połowę roku?

Fajnie. Mam nadzieje, że z FotJ nie zwolnią tempa, a premiera ostatniego tomu będzie szybko.
Głupio że na okładce nie ma czerwonych pasków jak w poprzednich tomach. A poza tym znów zmienili kolor loga (cała seria powinna mieć czerwony, by było wiadomo, że to seria.
Długo czekałem na tą książkę. Niestety mam nieszczęście wiedzieć jak się ona skończy (przeklęte spoilery!). Fajnie, że się skupią na Dziedzictwie i FotJ. Oby je wydawali bez żadnych przerw (jak TCW)

FOTJ?? Już w wakacje? O matko, a ja liczyłem na Red Harvesta, TFU 2 lub nawet Dark Forces. A tu znowu Legajs :/

Tym samym w roku 2011 nie kupię żadnej SW-owej książki :/

No nareszcie. Nie mogę się już doczekać. I widzę, że FotJ zacznie się tłumaczyć. Jak cudownie. Jak rok 2010 był dla mnie posuchą, tak 2011 będzie prawdziwie owocny :D

łoł, dwutygodniowy odstęp między dwoma ostatnimi dziedzictwami i jeszcze Fate of the Jedi na wakacje.. Amber rozpieszcza;-)

Super wiadomość, akurat skończę czytać Objawienie :)

Kurczę, dopiero co Outcasta kupiłem, a tu takie info :/

Jak Amber będzie konsekwentny to Polacy przeczytają "Apokalipsę" miesiąc lub dwa po amerykańskiej premierze.

po prostu pieknie poczekam sobie do swiat z obiema ksiazkami i na spokojnie przeczytam

Super,długo się czekało:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.