Świat Filmu

Co się kręci?

różne

Warwick Davis, znany z roli Ewoka Wicketa Wystri Warricka w Powrocie Jedi, Walda i Weazela w Mrocznym Widmie oraz Willowa w filmie pod tym samym tytułem zagra w serialu komediowym. Davis wystąpi w produkcji, którą dla stacji BBC2 i HBO przygotowuje brytyjski komik Ricky Gervais (The Office, The Invention of Lying). Sitcom zatytułowany będzie Life's Too Short. Davis wcieli się w chorującego na karłowatość egocentryka, który chce otworzyć agencję talentów dla osób dotkniętych taką przypadłością jak on. W serialu ma ponoć również wystąpić gwiazdor Johnny Depp. Jeśli informacje te się potwierdzą, wówczas Life's Too Short czeka olbrzymia popularność wśród fanów odtwórcy ról w Truposzu i Piratach z Karaibów.

Senator Bail Organa, czyli Jimmy Smits, pojawi się w serialu kryminalnym S.I.L.A. (to tytuł roboczy), gdzie zagra burmistrza Los Angeles. Produkcja powstaje na podstawie scenariusza Stephena Gaghana (Traffic, Syriana). Warto dodać, że jego poprzedni projekt telewizyjny - serial kryminalny telewizji NBC Outlaw - został zdjęty z anteny w połowie sezonu z powodu słabej oglądalności. Największą popularność Smits zdobył rolą w NYPD Blue (Nowojorscy gliniarze).
Na koniec informacja z kącika towarzyskiego: Keira Knightley obchodzi dziś swe 26. urodziny. Brytyjska aktorka, która wcieliła się postać Sabe - służki królowej Amidali - w Mrocznym Widmie, przyszła na świat 26 marca 1985 w podlondyńskim Teddington. Warto dodać, że Ep. I był jej drugim w karierze występem filmowym i jednocześnie pierwszą hollywoodzką produkcją, w której zagrała. Rola Sabe przypadła jej dzięki niezwykłemu podobieństwu do Natalie Portman, które zauważył szef castingu Robin Gurland. Było ono tak duże, że matka Natalie pomyliła na planie Keirę ze swą córką. Dziś Knightley pozostaje jedną z najpopularniejszych młodych aktorek brytyjskich. W jej filmografii znajdziemy m.in. Króla Artura, Pokutę, Domino i trzy części Piratów z Karaibów. Najnowszy obraz z jej udziałem to A Dangerous Method Davida Cronenberga, w którym wystąpią również Viggo Mortensen i Michael Fassbender jako Sigmund Freud i Carl Gustav Jung. Keira wciel się w Sabinę Spielrein - rosyjską lekarkę i psychoanalityczkę, której związek z Jungiem wpłynął na jego relacje z jego mentorem - Freudem. Film na podstawie sztuki Christophera Hamptona znajduje się obecnie w postprodukcji. Budżet wynosi 15 mln EUR. Solenizantce życzymy kolejnych sukcesów i...powrotu do roli Sabe w serialu aktorskim SW.Tagi: Epizod I: Mroczne widmo (548) Epizod VI: Powrót Jedi (450) Jimmy Smits (60) Keira Knightley (230) Natalie Portman (367) Warwick Davis (81) Willow (31)

Komentarze (9)

Balav - prawda, ale jednak większość z wymienionych przez Ciebie to osoby których gwiazda już sporo przyblakła, gdyby nie seriale byłoby już z nimi cieniutko. Keira jest topową aktorką filmową i byłbym przepotężnie zdziwiony gdyby przyjęła rolę w serialu.

Seller-> "Dla aktorów seriale to druga liga". Kiedyś tak, ale teraz nawet największe sławy Hollywood zabiegają o główną rolę w hitowej produkcji. Tim Roth, Harvey Keitel, Steve Buscemi, Lea Thompson, Sarah Jessica Parker, Kiefer Sutherland, Charlie Sheen, Hugh Laurie (kariera w USraju dzięki serialowi), Alec Baldwin, Felicity Huffman, James Garner... długo by wymieniać, że o "special guest stars" nie wspomnę.

Apophis_ >>> Nawet gdyby Sabe pojawiła się w serialu to na pewno nie grałaby jej Keira. Dlaczego? Dla aktorów seriale to druga liga. Poza tym aktorzy jej pokroju za każdy występ biorą tyle, że nawet najbardziej budżetowe seriale nie dałyby rady.

Sabe nie zginęła w Ataku Klonów, a w okresie między III i IV epizodem pracowała często z Bailem Organą i Rebelią. BARDZO możliwe, że pojawi się w serialu aktorskim.

Jak powrotu do roli Sabe w serialu aktorskim jak ona zginęła w Ataku Klonów a serial ma być osadzony między III a IV częścią?

Keira musi być!

Aż tak nie przesadzajmy, wygląda na dwadzieścia ale na więcej to nie wygląda ;D

Keira o'Keira, wiecznie piękna, wiecznie 14 letnia <3

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.