Kolekcjonerstwo

Replika hełmu Vadera

eFx Collectibles

Firma eFx Collectibles, specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości replik gadżetów filmowych, w ciągu najbliższych trzech dni uruchomi przedsprzedaż na swój najnowszy produkt - hełm Dartha Vadera. Wydany zostanie on w dwóch wersjach.

Pierwsza z wersji - Legend Edition - będzie dokładną repliką hełmu, odwzorowującą każdy nawet najdrobniejszy szczegół, który mogliśmy zobaczyć w "Nowej nadziei", włączenie ze wszystkimi rysami, cieniami i pozostałymi nawet na pierwszy rzut oka niewidocznymi szczegółami. Wyprodukowanych w niej zostanie tylko 250 sztuk. Przedsprzedaż na tę wersję ruszy już jutro, a kosztować będzie 999$.

Druga wersja - Limited Edition - wbrew nazwie będzie liczniejsza, liczyć bowiem będzie 1000 egzemplarzy. Od pierwszej wersji różnić ją będzie fakt, że hełm będzie wyglądał tak jakby został dopiero co wyprodukowany i nie był jeszcze przez Vadera używany - wszelkie rysy i ubytki widoczne w filmie zostaną uzupełnione. Za przyjemność posiadania egzemplarza z tej edycji zapłacić będzie trzeba 799$. Przedsprzedaż na niego ruszy 22 kwietnia.Tagi: eFx Collectibles (21) Hełm (30) Replika (45)

Komentarze (6)

a, jaki, chyba nie czarny przecież!

gogi00 -> A jaki jest kurde, fioletowy?

Rycu -> Nie, nie.. to nie jest hełm z Zemsty, to jest hełm z ANH tylko, że wyglądający jak nowy.

Czyli tak ogólnie mówiąc Hełm z "Zemsty Sithów" tańszy od tego ze (Starej Trylogii). Musze przyznać ciekawy zabieg marketingowy :|

powinien być cały czarny

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.