Wojny Klonów

SWW: Zwiastun czwartego sezonu TCW

YouTube

Jak wspominaliśmy w poprzednim newsie o Star Wars Weekends, na panelu "Clone Wars: Behind the Force" pokazano zupełnie nowy zwiastun czwartego sezonu "Wojen klonów". Choć Oficjalna go jeszcze nie opublikowała, to pojawił się już w Sieci, nagrany przez jednego z widzów. Wideo w słabej jakości znajduje się poniżej:Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Star Wars Weekends (38) The Clone Wars (1316) Zwiastun (338)

Komentarze (28)

Jeszcze lepszy od 3 sezonu, ciekawe kiedy w Polsce.

To co na pewno widzę to:
- Klony w zbroi fazy II
- Bitwa o Calamari (pewno wepchną Ackbara)
- Dziwny chyba Jedi z dwoma podwójnymi mieczami świetlnymi (WTF)
- Jakaś dziwna planeta w 1.02
- Jakieś stworki w 1.04 - 1.06

LORD_VADER, jakie ty populistyczne banały pitolisz. Nie wiem, do kogo i po co się chcesz modlić, ale TCW tworzy kanon i twoje chciejstwo nic tu nie zmieni.

Ciekawe kiedy w Polsce puszczą(jeżeli w ogóle to zrobią)?

świetnie wygląda

1:02 czyżby powrót na Mortis?;o

"Ziew... znowu zapowiadają cuda na kiju, a wyjdzie jak zwykle. Pierwsze odcinki będą w miarę dobre, potem będzie nudny i ciągnący się środek. W kilku odcinkach kapelusznik będzie próbował stworzyć coś kreatywnego, ale niezbyt mu się to uda. W końcówce niby będzie miało być jakieś przytupnięcie, ale nijako to wyjdzie. I taki będzie sezon czwarty. " - prawda, ja z dużym dystansem podchodzę do trailerów clone wars, po pierwsze jak ktoś zauważy jest on zrobiony z 2óch / trzech odcinków. Niby jest fajnie ale jak już emitują to wieje nuda i powtarzalnością.

Ja za każdym razem jak widzę ten kiczowaty serial, komiksy i książki to modlę się żeby uznali to za niekanoniczne.

Może wy nie powinniście oglądać SW ? To uniwersum to nie tylko wojny, wojny i wojny, to także polityka i wewnętrzne sprawy Republiki i Separatystów. Co to by była za frajda oglądać cały czas Anakina i Ahsokę rozcinających droidy lub klonów strzelających w droideki, czy Super battle droidy. Jestem w połowie sezonu 3 (TV oczywiście) i uważam, że jest świetny.

Rex w fazie 2 i wszystkie klony w fazie 2 - po prostu więcej wojny w wojnie, mniej senatorów i super będzie. W przeciwieństwie do poprzednich które były do d [z wyjątkiem paru odcinków]

Widzę tam parę fajnych momentów. Zapowiada się fajnie, ale nie musi tak być... :]

Jeżeli podniosą zawartość wojny w wojnie to może da się obejrzeć.

I kolejny duel Aniego z Dooku i jeszcze pewnie Obi-Wan znowu dostanie bęcki :/

Dzień dobry! Znany amerykański webmaster Glujo mówi: Ten serial wart jest uwagi. Oglądam go zawsze z zainteresowaniem. Nieco rozczarowują jedynie odcinki w których intryga obraca się wokół Amidali i rozmaitych intryg pałacowych oraz te gdzie co minutę pada słowo "korapszyn" lub pojawia się potwór imieniem Jarjar. Zdaniem Gluja serial przepełniony jest radosną atmosferą galaktycznej przygody i pod wieloma względami przypomina oryginalne stare Gwiezdne wojny, będące radosną apoteozą naszych dziecinnych pragnień i naiwnych mrzonek, że niby istnieja wartości, którym hołdują szlachetni bohaterowie, którymi przecież chcielibyśmy być, pod warunkiem że strzelający do nas wrogowie nie zostali dobrze przeszkoleni w zakresie obsługi muszki i szczerbinki blastera!

starboy412> Narazie nieznana postać ; )

co to za jedi z dwoma mieczami świetlnymi w ok. 1:01??

Ziew... znowu zapowiadają cuda na kiju, a wyjdzie jak zwykle. Pierwsze odcinki będą w miarę dobre, potem będzie nudny i ciągnący się środek. W kilku odcinkach kapelusznik będzie próbował stworzyć coś kreatywnego, ale niezbyt mu się to uda. W końcówce niby będzie miało być jakieś przytupnięcie, ale nijako to wyjdzie. I taki będzie sezon czwarty.

Ostatni komentarz w filmiku dotyczył Rexa. Według mnie, jego "Epickość" minęła wraz z Trzecią serią. Powinni zastanowić się nad nowym bardziej mrocznym klonem. Najlepiej by był komandorem i buntownikiem większym niż nasz stary Rex :D

Epa epa epa na maksa.

jacolino1996 - na Mon Calamari w trailerze była jakaś nowa postać - ta co rozmawiała z Dooku więc to raczej nie będzie Grievous.

Może kogoś uśmiercą...

Coś czuję, że czad będzie taki jak w sezonie drugim!

Pewnie Grievous znowu będzie dowodził atakiem na Calamari i znowu przegra jak zwykle. I 1:02 - WTF?!

Nagrywane kalkulatorem...

Niezle, niezle...

po obejrzeniu można stwierdzić że będzie ciekawie

O, kurczę! Widzieliście to?!? Rex w fazie II! YEAH!!!

Momentami dziwne kolory... Ale da się zobaczyć.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.