Kolekcjonerstwo

Klony od Kotobukiy

Po ostatnich doniesieniach na temat styczniowej ofensywy firmy Gentle Giant, teraz przyszedł czas na japońskiego wytwórcę zabawek - Kotobukiyę. W styczniu 2012 roku wprowadzą do sprzedaży dwupak zawierający figurki żołnierzy-klonów. Do figurek dołączony będzie zestaw dodatkowych rąk i nóg, pozwalający na ustawienie ich w różnych pozach. Klony uzbrojone będą w DC-15S oraz DC-15A. Figurki wyjdą w linii ARTFX+ i będą wykonane w skali 1:10 (niecałe 18 cm wysokości). Ich cena nie jest jeszcze znana, ale przewidujemy, że zapłacić będzie trzeba za dwupak ok. 75$.Tagi: Kotobukiya (96)

Komentarze (12)

Klon ekstra ale cena...

Super wykonany, można powiedzieć że genialny! Tylko cena też "genialna".

Klony imperialne mi się nigdy nie znudzą. Mogliby zrobić, żeby kończyny im się po prostu ruszały, wtedy byłoby łatwiej, no ale...

to nie byłaby figurka :p

W linii ARTFX+ jest już analogiczny zestaw szturmowców ze Starej Trylogii, więc przewidywana cena jest niemal pewna. Swoją drogą świetnie im się ta seria udała, dotychczasowi szturmowcy (których można ustawić w naprawdę wielu pozach), Boba i Vader prezentują się rewelacyjnie, pomimo niewielkiej skali. Klonów sobie na pewno też nie odpuszczę.

Zaprzeczam. Yuuzhanie i NEJ to dziadostwo :P A serial będzie jeden i na więcej bym nie liczył, a jego akcja przypada na Mroczne Czasy, okres niewyeksploatowany (przez milion książek)i mający ogromny potencjał.
A klon prezentuje się świetnie i cena, jeśli trafnie przewidujecie, stosunkowo niska.

potwiedzam. Temat Nowej Ery Jedi powinien być bardziej eksploatowany w figurkach, grach itd.
Serial byłby też super

klony, klony.. przesyt:-)
ahh gdyby tak zahaczyli o temat yuuzhan. figurka z takimi detalami i z takim potencjałem mogłaby się niesamowicie prezentować. pomarzyli..:-)

Chyba pierwszy raz widzę tak niską cenę za coś tak fajnego. Szkoda, że jest tylko przewidywana :(

Ta cena jest tylko przewidywana, szkoda. Jednakże widzę że figurki są wykonane bardzo dobrze i cena do 100$ będzie bardzo kusząca :p

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.