Fandom

Konkurs o "Mrocznym widmie" na Ossusie

Biblioteka Ossus

Dziś na Bibliotece Ossus wystartował kolejny konkurs - tym razem związany z Mrocznym widmem. Polega on na rozbudowie zasobów Biblioteki poprzez pisanie nowych lub poszerzaniu już istniejących haseł związanych w jakiś sposób właśnie z Epizodem I, czyli takich, które dotyczą pojawiających się tam postaci, statków, wydarzeń i innych zagadnień.

Jury jak zwykle skupi się na aspektach poprawności językowej i merytorycznej, właściwego zastosowania elementów składni Wiki, ilości zawartych w hasłach informacji i wszelkich innych istotnych kwestiach. Konkurs trwa od dzisiaj do dnia 31 sierpnia, do godziny 0:00 (do północy). Wyniki zostaną ogłoszone w połowie września. Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć w tym miejscu na stronie Biblioteki.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w konkursie, a także do poszerzania zasobów Biblioteki także po jego zakończeniu.Tagi: Biblioteka Ossus (42) Konkurs (395)

Komentarze (7)

Dzięki :)

To musi być cache. Bo Ossus na "starym" serwerze został wyłączony, więc gdyby to było złe przekierowanie dostawałbyś komunikat o błędzie. Pewnie ładuje Ci się stara skórka. Rada Ludwika pomoże.

Joald -> a jak rady Ludwika nie poskutkują to daj któremuś z nas znać to skontaktujemy się z Yako, a on na pewno rozwiąże ten problem ;)

Joald --> Po pierwsze wyczyść całkowicie cache przeglądarki. Ewentualnie skorzystaj z przeglądarki z której nie korzystasz (imo lepsza opcja :P). Zaloguj się, wejdź w ustawienia, zakładką wygląd.

Kliknij zapisz. I powinno już wszystko być ok.

A jak nie to kliknij "przywróć ustawienia domyślne". I powinno być ok. A jak nie - to nie wiem. :D

Widocznie chętnych do edycji było tylu, że serwer nie wyrabiał. :/

A najlepsze, że mi się wciąż wyświetla Z powodu prac technicznych na serwerze, edycja zasobów Biblioteki Ossus została czasowo wyłączona.

31 sierpnia :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.