Gry komputerowe

Przedstawienie Negocjatora Jedi z "The Old Republic"

SWTOR.com

Dziś na stronie gry "The Old Republic" ukazał się filmik przedstawiający Negocjatora Jedi, a także opis jego towarzysza i statku:Towarzyszył mu będzie niejaki Qyzen Fess.

Qyzen Fess, znany jako niezrównany tropiciel najgroźniejszych bestii od Belkadanu do Tatooine (mimo braku jednego oka), handluje trofeami aby opłacić przejazd na kolejną planetę. Nie interesuje go zatrzymywanie łupów, potrzebuje jedynie swojej broni i punktów (tzw. jagganath) zarabianych u trandoshańskiej bogini zwanej Liczącą; każdy Trandoshanin musi zarobić je przez honorowe zabijanie.

Podczas gdy większość Trandoshan zarabia swoje jagganath pracując jako najemnicy, Qyzen wybrał tradycyjną ścieżkę - łowi wszystko, od piaskowych demonów do rancorów, odmawiając zabicia czegoś, co wg niego nie jest warte jego umiejętności. Podczas swoich podróży jego drogi skrzyżowały się z innymi, kryminalistami, Mandalorianami, a nawet mistrzami Jedi. To spowodowało, że nie ufa obcym, ale kiedy już się zaprzyjaźni, będzie bronił towarzysza do śmierci.Negocjator podróżować będzie lekką koreliańską korwetą typu Defender.

Wyprodukowany w szczytowym okresie Wielkiej Wojny, Defender został zbudowany dla Zakonu Jedi. Rada postanowiła zlecić jego budowę kiedy okazało się, że wojskowe statki Republiki nie spełniają wymogów jakie nakładają na Jedi ich misje. Zewnętrzny wygląd statku jest oparty na modelu korwety Consumer, ale został zmodyfikowany przez dodanie różnych elementów. Defender posiada 2 poziomy. Na pierwszym, górnym, mieszczą się pokoje do przyjmowania dyplomatów, a w centrum znajduje się elegancka sala konferencyjna, w której jest unikalny system holokomunikacyjny umożliwiający bezpieczne połączenia z Radą Jedi. Na dolnych pokładach znajdują się ładownia, sala medyczna i mała przestrzeń przeznaczona do medytacji. Mimo, że Zakon nie pochwala walki i stara się utrzymywać pokój, statek nie jest bezbronny. Jeśli sytuacja będzie tego wymagać, Defender może wysunąć bliźniacze turbolasery i osłonić się silnymi tarczami.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (504)

Komentarze (19)

Elendeal just got trolled.

@Elendil Nie odpowiadaj, o to właśnie mu chodzi, żeby znowu była dyskusja na 130 komentarzy. Niech se gada, nikt tego nie traktuje poważnie.

Sebo, przestań męczyć d***ę, widać, że powinieneś był przede wszystkim zapłacić za rozum ale widocznie nie miałeś pieniędzy. Poza tym kto ci każe płacić? Nie chcesz, nie graj.

Kilikowie wyglądają jakby Rachni ucięli macki. Złe BioWare, złe! takiego lenia walnąć...

Jak zwykle nowa klasa "zniszczyła" w walce te które były przedstawiane uprzednio.

Lord_Revan, a coś Karen Traviss czytałeś...? ;p

Negocjator który zabija. Równie dobrze mogą zrobić Mandalorianina który wącha kwiatki i przyjaźni się z Jedi

dlaczego mam płacić za coś co już kupiłem (czynsz za mieszkanie, paliwo do auta, abonament za tv tel i gry) ;??

korweta wygląda od środka jak Normandia, kufa i skąd się wzięły w starwarsach Rachni? :|

po ile abonament? wiadomo?

Zapomniałem wcześniej dodać coś o samym filmiku, a uważam, że ze wszystkich traktujących o klasach był najbardziej epicki - ta muzyka i w ogóle.

A i dzięki za poprawienie wcześniejszego komentarza, akurat się przy pisaniu denerwowałem :P

@Stele: narobiłeś mi ochoty na grę w Outcasta :P

Negocjator to taki starwarsowy mag. Równie dobrze mógłby w ogóle nie nosić miecza. Trailer dobry, oddaje naturę tej klasy całkiem przyzwoicie...

Najlepszy jak dotąd trailer "klasowy" moim skromnym zdaniem.

Zagrałbym już... a tu jeszcze tyle czekania :P

Im więcej kontrastowych charakterów, tym gra ciekawsza. Trandoshański łowca i negocjator, który jak widać na załączonym filmiku, morduje wszystko co się rusza w zasięgu wzroku ze stalową twarzą. Nie wierzę, żeby MMO, czy klasyczny rpg nastawiony na walkę jak kotory, mógł oddać istotę bycia Jedi. U Katarna-mściciela to jakoś się rozumiało samo przez się. :P A gdyby tak spróbować przejść JK 1-2 minimalizując ilość morderstw... coś w tym jest. :D

W końcu zaktualizowano wszystkie podstrony o klasach. Teraz do szczęścia brakuje mi już tylko... no, czego? TIMELINE'ÓW!

Trandoshanin nabijający ofiary u boku Jedi, czego to oni nie wymyślą :D

Old Prepublic? to ta gra na...abonament???

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.