Książki

Zapowiedź ''Otchłani''

Amber

Na stronie internetowej wydawnictwa Amber ukazała się zapowiedź kolejnego, trzeciego już tomu serii "Przeznaczenie Jedi". Napisana przez Troya Denninga "Otchłań" pojawi się w księgarniach w czwartek, 6 października. Jej objętość to 368 stron, a cena okładkowa wyniesie 35,80 zł. Tłumaczeniem zajęli się Anna Hikiert i Błażej Niedziński.

Tom 3 nowej bestsellerowej serii Przeznaczenie Jedi

Filozofią Jedi jest pokój. Jednak kiedy na każdym kroku czyhają śmiertelni wrogowie, jedynym wyjściem może być wojna.
Na Coruscant epidemia szaleństwa nęka Zakon Jedi, popychając władze Galaktycznego Sojuszu do zbrojnych działań. Podczas gdy Han i Leia Solo wraz ze swoją córką Jainą przyłączają się do walki o ochronę kolejnych dotkniętych chorobą Rycerzy przed aresztowaniem, uzdrowiciele Jedi gorączkowo próbują znaleźć lek na szerzącą się plagę. Tymczasem Luke Skywalker kontynuuje swoją wyprawę, by poznać powody upadku Jacena Solo i przywrócić dobre imię Zakonowi Jedi – podróż, która zawiedzie jego i jego syna Bena w zakazaną Otchłań, gdzie żyją Wędrowcy Umysłów, których zdolność opuszczania własnego ciała i zespolenia z Mocą jest kusząca i potencjalnie śmiertelna. Wystawiając swoje umiejętności Jedi na ciężką próbę, Luke i Ben zbliżają się do skupiska energii Ciemnej Strony o niespotykanej sile i do zażartej konfrontacji, którą tylko jeden Mistrz – dobry albo zły – może przeżyć.


Pozostałe zapowiedzi znajdziecie tutaj>>>.Tagi: Amber (525) Przeznaczenie Jedi (Fate of the Jedi) (81) Troy Denning (139)

Komentarze (8)

A to już II tom wyszedł? :D

fajnie się zapowiada

Ja tam czekam na backlash, a otchłań polecam wszystkim fanom SW.

Zakończenie dobre w ryj, sry za spoiler.

Ja obstawiam siedem ;P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.