Świat Filmu

Co się kręci?

różne

Wyreżyserowany przez Pernillę August dramat Svinalängorna z Noomi Rapace w roli głównej jest szwedzkim kandydatem do Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego. Oparty na motywach powieści Susanny Alakoski film został ciepło przyjęty przez krytyków podczas 67. festiwalu filmowego w Wenecji. O tym, czy otrzyma nominację przekonamy się pod koniec stycznia.

Samuel L. Jackson dołączył do obsady westernu Quentina Tarantino Django Unchained. Aktor wcieli się w niewolnika będącego prawą ręką głównego szwarccharakteru, w którego wcieli się Leonardo DiCaprio. W filmie zobaczymy także Christopha Waltza, Jamiego Foxxa oraz Geralda McRaneya. Premiera podobno już pod koniec przyszłego roku.

W sieci można już oglądać zwiastun najnowszego filmu z udziałem Liama Neesona. The Grey, bo taki nosi tytuł obraz napisany i wyreżyserowany przez Joe'go Carnahana (Drużyna A również z Neesonem w obsadzie), opowiada o grupie nafciarzy, których samolot rozbija się gdzieś na Alasce. Ich walka o przetrwanie staje się jeszcze trudniejsza, gdy ich śladami podążać zaczyna wygłodniała wataha wilków. Oprócz Neesona w filmie wystąpili także Dermot Mulroney i James Badge Dale. Premiera jest planowana na koniec stycznia przyszłego roku.
Tagi: Liam Neeson (201) Pernilla August (27) Samuel L. Jackson (270)

Komentarze (4)

Django "już" pod koniec przyszłego roku? Shit, od kiedy to Quentin pracuje tak wolno?

BTW, w filmie ma być jeszcze Kevin Costner. Which is sweet.

Na pewno to obejrzę. Neeson to aktor który zagrał w moim ukochanym filmie więc dla mnie jest świetnym aktorem. Oglądałem wszystkie jego filmy, były fajne, ten też na pewno sprawdzę

O Django nie ma co nawet pisać - wiadomo, że to będzie killer i orgazm w czystej postaci.

A The Grey? Zapowiada się naprawdę ciekawie, uwielbiam Neesona, wydaje się stworzony do takich ról. Mam tylko nadzieję, że oprócz wilków i sił natury to ludzie będą sami dla siebie niebezpieczeństwem

Tarantino... jedyny człowiek dla którego mógłbym kupić coś niebieskiego :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.