Różne

Darth Vader w Odessie

TVN24

Jak podaje TVN24:

Czy Lord Vader może dostać ziemię i to za darmo? Może, ale tylko w Odessie. Przebrany za mroczny charakter z "Gwiezdnych Wojen" aktywista chciał w efektowny sposób wskazać korupcyjne zagrożenia na Ukrainie.

- Jestem Darth Vader, prawa ręka Imperatora Palpatine'a - tymi słowami zamaskowany mężczyzna zagadał strażników w odeskim merostwie. Nieco zaskoczeni funkcjonariusze usłyszeli kilka chwil później, że Lord Vader nie zjawił się w tym miejscu przypadkowo.

- Wiedząc, że wielu radnych i mer przeszło na ciemną stronę mocy, przyszedłem po ziemię dla mojego kosmicznego krążownika - mówił dalej mężczyzna. O co mu chodziło? O decyzję władz miejskich, które uznały, że każdy mieszkaniec Odessy ma prawo do bezpłatnego pozyskania tysiąca metrów kwadratowych gruntów.

Taka szczodrość od razu wzbudziła podejrzenie, że w Odessie przeprowadzany jest właśnie wielki szwindel korupcyjny. W obliczu krytyki mer publicznie przyznał nawet, że decyzja o rozdawnictwie była błędem, ale rozporządzenie nadal obowiązuje.

- Podanie zostało zarejestrowane i zostanie rozpatrzone - oznajmił rzecznik merostwa pytany o dokumenty złożone przez Lorda Vadera (urzędnicy kazali mu jednak zdjąć hełm i pokazać prawdziwy paszport). - Nie jesteśmy po ciemnej stronie, jesteśmy po jasnej stronie - dodał rzecznik.


Całe zajście zostało zarejestrowane i umieszczone na Youtube. Można je zobaczyć poniżej:Tagi: Darth Vader (169) TVN (35)

Komentarze (10)

nie dość że do bani strój, to jeszcze się garbi, Gdyby Piett zobaczył Vadera takiego zgarbionego to by ryknął ze śmiechu ;p

Mnie sie pomysł podoba XDD tylko vader idący po ulicy wygląda troche nie naturalnie XD =]

Ciekawe czy Vader miał w paszporcie napisane jak naprawdę się nazywa, ile ma lat i skąd pochodzi... xD

A tak z innej beczki - u Nas coś takiego by nie przeszło... xD Można by użyć sztuczek Jedi ale wątpię, by zadziały na naszych polityków... xD

ja bym o tej pani nie mówił w liczbie pojedynczej...

Komu Vader odessie?

Biedna ta Ukraina...


dobrze im tak...

Rzeczywiście, dla pani przy biurku to chyba nie nowość ;)

Miał koleś pomysł, nie ma co:D

spokój pani przy biureczku mnie rozbił

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.