Wojny Klonów

"The Clone Wars" z pięcioma nominacjami do nagród Annie

TheForce.Net

4 lutego 2012 roku w Los Angeles po raz 39. wręczone zostaną Annie Awards, nagrody nazywane "największym wyróżnieniem w świecie animacji". Ponownie wśród nominowanych znalazł się serial Star Wars: The Clone Wars. Produkcji Dave'a Filoniego i studia Lucasfilm Animation przypadło aż pięć nominacji w czterej kategoriach, w tym dla najlepszej produkcji telewizyjnej. O laur w tej kategorii TCW konkurować będzie z Archerem, Green Lantern: The Animated Series, Hoops & YoYo, Christmas kanału Hallmark, MAD, sezonem drugim Mary Shelley'’s Frankenhole, Prep & Landing: Naughty vs. Nice oraz kultowymi Simpsonami Matta Groeninga. Ponadto Joel Aron otrzymał nominację za najlepsze efekty w produkcji animowanej, a Jason W.A. Tucker za montaż w produkcji telewizyjnej. Dee Bradley Baker (klony) oraz Nika Futtermann (Asajj Ventress) powalczą o nagrodę dla TCW w kategorii "Najlepszy voiceacting". Gala wręczenia nagród odbędzie się w Royce Hall Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles. Trzymamy kciuki za sukces gwiezdnowojennej produkcji. Więcej na temat nominacji dowiecie się tutaj.Tagi: Dave Filoni (475) Dee Bradley Baker (43) Jason Tucker (6) Joel Aron (25) Lucasfilm Animation (34) Nagroda (74) Nika Futterman (16) The Clone Wars (1330)

Komentarze (8)

TCW go home
chociaż za voiceacting mogą dać

Nie jestem specjalnie zorientowana w obecnych produkcjach, ale z tego co widziałam, to TCW jest naprawdę wśród lepszych animacji telewizyjnych.
Tylu nominacji chyba jeszcze nie było, oby coś wpadło :]

Annie? Little Annie?

Jak zwykle narzekacie. A ile razy jeszcze trzeba wam mówić, że piecze nad tym serialem sprawuje sam George Lucas? Co do kanoniczności - to nie tylko serial jest niechronologiczny. Osobiście gratuluje twórcom i życzę większej ilości takich sukcesów.

E tam. Choć za aktorstwo powinni dostać nagrodę, bo jest super.

Jako produkcja może jest OK, ale gdyby ktokolwiek, kto wręcza te nagrody zobaczył co TCW robi SW, to Filoni dostałby zakaz zbliżania się na sto metrów do jakiejkolwiek statuetki.

Nie ma nagrody, dla "Najbardziej niszczącego i toksycznego serialu?"

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.