Fandom

Co nowego na Ossusie?

Biblioteka Ossus

Rozpoczynamy nowy cykl newsów, w których będziemy pisać o nowościach w Bibliotece Ossus. Na początek chcielibyśmy was poinformować o kolejnych awansach Archiwistów, tym razem szczęśliwcem okazał się Theed, który 18. stycznia otrzymał rangę Jedi. Theedowi życzymy wielu sukcesów oraz jak najbardziej owocnej pracy w rozwijaniu Biblioteki.

Kolejną informacją, którą chcielibyśmy wam przekazać to fakt, że liczba haseł dostępnych na Ossusie przekroczyła liczbę ośmiu tysięcy i na dzień dzisiejszy liczba ta wynosi 8288 i stale rośnie.

Na koniec donosimy, że na łamach Biblioteki powstał kolejny portal tematyczny. Mowa tutaj o portalu Saga, który ma być miejscem, gdzie będą gromadzone hasła bezpośrednio związane z filmami. Jest to już piąty portal tematyczny obok The Old Republic, Wojen klonów, Mandalorian oraz Yuuzhan Vongów dostępny na Ossusie. Portal Saga znajdziecie w tym miejscu.Tagi: Biblioteka Ossus (42)

Komentarze (12)

Gdybym tylko miał więcej czasu na tworzenie, pisanie, edytowanie artykułów. :( Może po maturze zajmę się tym bardziej.

8288 artykułów to i tak duża liczba. Nie ma co narzekać na nieaktywnych zarejestrowanych. Dobrze, że Ossus rozwija się.

Nie ma co narzekać na archiwistów, bo jest dobrze. Wiadomo, że jest różnica między Ossusem, a Wookipedią, ale tym nie ma się co przejmować.

Cieszę się, że Ossus cały czas się rozwija. Korzystam z niego dość często - właściwie to prawie codziennie. Fajnie, że jest nowy portal. Mam nadzieję, że powstanie jeszcze więcej portali. Zgadzam się również z ShaakTi1138. Niech moc będzie z wami.

Taa, ale od samego przyznania racji nie powstanie więcej haseł.

Zgadzam się z ShaakTI1138!!!

Dobra wiadomość. Lubię Ossusa i bardzo często korzystam z tej strony przeglądając hasła, czasami aż mnie zadziwia, że po raz pierwszy widzę niektóre hasła.

Do ShaakTi1138 i zajac2102

Macie rację, ale najprawdopodobniej przynajmniej połowa pisałaby o tym samym.
Jak dla mnie Biblioteka działa dobrze i oby tak dalej! :D

zgadzam się z ShaakTi1138

Ossus ma jeden, podstawowy problem: bardzo brak nam aktywnych Archiwistów. Nie wiem ile dokładnie osób tak naprawdę pracuje, ale nie jest ich więcej, niż 20. A gdyby każdy z ponad 3 tys. zarejestrowanych zrobił 1 artykuł tygodniowo... To policzcie sobie jak szybko Biblioteka mogłaby się rozwinąć.

Niech się Ossus rozwija :D Gratulacje Theed !

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.