Fandom

Pokaz specjalny Mrocznego Widma 3D w Łodzi

Łódzki Fanklub SW

Już niebawem na ekrany kin w całej Polsce trafi po raz kolejny, pierwsza część epickiej sagi w reżyserii George’a Lucasa. Wersja odświeżona i wzbogacona technologią trójwymiarową, wokół której rozwija się coraz większa kampania marketingowa, staje się powodem licznych inicjatyw fanowskich na terenie kraju. Jedną z nich jest pokaz specjalny przygotowany przez Łódzki Fanklub Star Wars we współpracy z Kinem Bałtyk – Łódź, należącego do sieci kin Helios. Wydarzenie trwać będzie od piątku do niedzieli (10-12 lutego). W związku z tym, czeka Was niepowtarzalna okazja, by obejrzeć filmu na jednym z największych ekranów w Europie, poza tym także będziecie mieli możliwość przyjrzenia się wystawie gadżetów Pana Roberta Klimowicza, liczącej blisko 100 eksponatów, wzięcia udziału w grach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami oraz ujrzenia fanów przebranych w kostiumy ulubionych bohaterów z gwiezdnej sagi.

To jednak zaledwie przedsmak wszystkich atrakcji jakie pojawią się na pokazie specjalnym. Łódzki Fanklub Star Wars sprawi, że nie będziecie się nudzili, a z kina nikt nie wyjdzie niezadowolony. Stań więc do walki, bowiem oni się ujawnili i chcą dokonać zemsty na Jedi.

Ponadto już niebawem, ogłoszony zostanie konkurs na najlepszy kostium z Gwiezdnych wojen. Przywdziej więc szaty bohaterów kosmicznej sagi i wygraj atrakcyjne nagrody. Więcej szczegółów na www.lfsw.pl i www.heliosnet.pl/lodz oraz kanałach facebookowych kina Helios Bałtyk – Łódź oraz Łódzkiego Fanklubu Star Wars.Tagi: Epizod I: Mroczne widmo (559) Łódź (177)

Komentarze (8)

Pozdrawiam Vykka!

wzajemnie...Polsko XD
aż nie mogłem się powstrzymać :P

Mam nadzieję, że premiera będzie udana zarówno w Łodzi (gdzie wygląda na to, że klimat będzie najlepszy), w Poznaniu jak innych miastach! Miłego oglądania! ;-)

nie napisałem że największy:P. Sala posiada 604 miejsca na parterze i balkonie. A samo kino jest zbudowane na miejscu starego teatru.
Poza tym podaje informacje, które sam dostałem:)
ponadto jak podaje strona:"
Ci z Państwa, którzy zawitają w progi tego kina będą mogli rozkoszować się najwyższej jakości obrazem, uzyskanym dzięki zastosowaniu ekranów perełkowych, oraz cyfrowym dźwiękiem przestrzennym Dolby Digital EX. Od 2009r Bałtyk jako jedyne kino w Łodzi wyświetla filmy w pełni cyfrowym formacie Dolby 3D, co najważniejsze nie męczy oczu widza. "

Najważniejsze dla mnie osobiście jest to nie ile ludzi sie przewinie ale ile z nich wyjdzie zadowolonych z wizyty:)

Kinepolis od niespełna 11 lat posiada 18 (wcześniej 20)eliptycznynych ekranów. Swoją drogą bardzo fajnie, że w Łodzi dzieje się więcej aniżeli w innych kinach... ;-)

W Kinepolis w Poznaniu sala 6 i 12 ma 244,8m^2, 750 miejsc, certyfikat THX.

220m^2 o eliptycznym ekranie zapobiegającym efektom trapezoidu w przypadku miejsc z boku sali oraz 54 głośniki przestrzenne
Jest to najlepszy ekran w Polsce oraz jeden z 3 takich w europie.- jak zapewnia Pani Dyrektor placówki.

Jakiej wielkości jest ten ekran?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.