Gry komputerowe

Premiera "Star Wars Kinect" 3 kwietnia

CVG

Microsoft ustalił datę premiery gry w Wielkiej Brytanii na 3 kwietnia. Tego samego dnia ukaże się zestaw ze specjalną konsolą Xbox 360. Sama gra ma kosztować 39,99 £, zaś cały zestaw, zgodnie z pierwotnymi zapowiedziami, 349,99 £.

To nie koniec wiadomości, ponieważ z tej okazji postanowiono ogłosić nowe atrakcje, które będą czekały na graczy. Znamy już pełną listę trybów gry i ich pełne nazwy. Są to zapowiedziane już wcześniej Jedi Destiny: Dark Side Rising (główna kampania), Podracing (wyścigi ścigaczy) i Rancor Rampage. Jak się okazuje, tańce będą miały swój własny tryb, zwany Galactic Dance Off, w którym usłyszymy "popowe" rytmy z motywami ze ścieżki dźwiękowej gwiezdnej sagi. Prezentem dla osób, które kupią zestaw z konsolą, będzie możliwość wcielenia się przy tym w postać C-3PO. Zupełnie nową informacją jest za to tryb Duels of Fate, gdzie będzie można toczyć nieustanne starcia z poplecznikami ciemnej strony - szczegóły nie są jednak znane.

Potwierdzono, że wśród atrakcji czekających na graczy w Jedi Destiny znajdą się pojedynki na miecze świetlne m.in. z Vaderem i hrabią Dooku, loty na skuterach repulsorowych i śmigaczach a także bitwy kosmiczne.

Temat na forumTagi: Kinect (35)

Komentarze (5)

W Polsce 6 kwietnia.

@CommanderWolffe
Nie dolarów tylko funtów, mnożysz razy 5.5, nie 3.5 :P

Tjaa... i za tą cenę ujrzymy taniec brzucha w wykonaniu Ahsoki... :D

350$??? powaliło? wiem ze to niezly sprzet, ale w polsce to sie chyba nie sprzeda...

Szkoda, że nie pierwszego kwietnia...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.