Fandom

S.W.A.T. i WOŚP

S.W.A.T.

Tym razem przekazujemy informację, nadesłaną przez S.W.A.T., dotyczącą ich udziału w tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oto kilka słów i zdjęć na temat tego jak udała się ta akcja.


Nasz ubiegłoroczny rekord, czyli ponad 7600 zł został pobity!

W tym roku, podczas XX Finału zebraliśmy kwotę 11 608, 53 zł, która stanowi 22% wszystkich pieniędzy zebranych przez sztab Wielkiej Orkiestry przy Uniwersytecie Warszawskim.

Jak można się domyślić najwięcej zebrał R2-D2 oraz jego przyjaciel imperialny zwiadowca, do których puszek hojni ofiarodawcy wrzucili ponad 5100 zł.

Serdecznie dziękujemy za hojność wszystkim darczyńcom w imieniu swoim jak, sztabu Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku kwestowaliśmy na zakup urządzeń do ratowania wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych chorych na cukrzycę.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

Tagi: Imprezy / eventy (142) S.W.A.T. (Star Wars Artisic Team) (73) Warszawa (309) WOŚP (28)

Komentarze (3)

Luke S - jak się tobie powiększają jak się nie powiększają? Może to wina przeglądarki. Ja mam Opere i nie mogę zobaczyć zdjęć w lepszej jakości. Fajnie, że S.W.A.T. organizuje taką działalność.

Mi się powiększają.

Też wam się zdjęcia nie powiekszają? czy tylko mi :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.